d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1365136523653365436555001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 05:38am
Quote (fahrii @ Oct 10 2014 05:45pm)
Bementem az albitárs csajok szobájába (tőlük nyílik az erkély), ilyen undorító rendetlenséget még nem láttam, komolyan rosszul lettem a látványtól és a szagoktól. Több napos ételmaradék az asztalon, minden szétgórálva, koszos ruhák a földön. Viszont megpillantottam pár levetett bugyit... átfutott a fejemen h megszagolom őket XDDDDDDDD


Ugyes vagy fahren
Ahhoz van eszed hogy sunyiba beosonj a szobajaba es szagolgsd a dolgait, de hogy vegre belerakd a szajaba a farkadat ahhoz mar punci vagy, meg ha harmadszorra kopog at konyorogni erte akkor is.



Wp
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 11 2014 05:41am
Quote (putincykavodka @ Oct 11 2014 11:38am)
Ugyes vagy fahren
Ahhoz van eszed hogy sunyiba beosonj a szobajaba es szagolgsd a dolgait, de hogy vegre belerakd a szajaba a farkadat ahhoz mar punci vagy, meg ha harmadszorra kopog at konyorogni erte akkor is.

http://kepfeltoltes.hu/141001/462129446asdasdasd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Wp


szerintem amig nem vagy tökéletes nincs jogod ilyen dolgok miatt bírálni másokat

mintha te nem lennél punci és ahelyett, hogy helyben verted volna agyon mátét; inkább fórumon morogsz meg gyűlölködsz rá éveken keresztül
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 05:48am
Quote (Senee @ Oct 11 2014 01:41pm)
szerintem amig nem vagy tökéletes nincs jogod ilyen dolgok miatt bírálni másokat

mintha te nem lennél punci és ahelyett, hogy helyben verted volna agyon mátét; inkább fórumon morogsz meg gyűlölködsz rá éveken keresztül

True
De ami kesik nem mulik ne aggodj)))
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 11 2014 05:51am
Quote (putincykavodka @ Oct 11 2014 11:48am)
True
De ami kesik nem mulik ne aggodj)))


cselekedj helyben vagy felejtsd el
magadat mérgezed vele

majd mire lesz gyereke majd veszed a bátorságod; hogy azt megöld
sokat érsz el vele, remek ember leszel tőle
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 05:56am
Quote (Senee @ Oct 11 2014 01:51pm)
cselekedj helyben vagy felejtsd el
magadat mérgezed vele

majd mire lesz gyereke majd veszed a bátorságod; hogy azt megöld
sokat érsz el vele, remek ember leszel tőle


Ahh nem, akkor mar nem
De ettol nem kell felnem, ugyse lesz sose gyereke
Vagy ha lesz akkor is tuti verni fogja a feleseget etc, ugyanott vagyunk vele... :s
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 11 2014 06:01am
Quote (putincykavodka @ Oct 11 2014 12:56pm)
Ahh nem, akkor mar nem
De ettol nem kell felnem, ugyse lesz sose gyereke
Vagy ha lesz akkor is tuti verni fogja a feleseget etc, ugyanott vagyunk vele... :s


vagy megkéseli
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 11 2014 06:16am
Quote (putincykavodka @ 11 Oct 2014 12:38)
Ugyes vagy fahren
Ahhoz van eszed hogy sunyiba beosonj a szobajaba es szagolgsd a dolgait, de hogy vegre belerakd a szajaba a farkadat ahhoz mar punci vagy, meg ha harmadszorra kopog at konyorogni erte akkor is.

http://kepfeltoltes.hu/141001/462129446asdasdasd_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Wp


akadj már le rólam
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 11 2014 06:18am
Quote (fahrii @ Oct 11 2014 02:16pm)
akadj már le rólam


Rolad? :s Ne erezd megtisztelve magad, mindenkinek pont ugyanezt irnam erre a postra
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 11 2014 06:19am
Quote (fahrii @ 11 Oct 2014 14:16)
akadj már le rólam


implying bárkit érdekel rici véleménye
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 11 2014 08:52am
Ember be jon tfw topikba egy soros nyomorusagot olvasni , erre kibaszott esszek mindenutt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1365136523653365436555001Next
Closed New Topic New Poll