Quote (fahrii @ Oct 10 2014 05:45pm)
Bementem az albitárs csajok szobájába (tőlük nyílik az erkély), ilyen undorító rendetlenséget még nem láttam, komolyan rosszul lettem a látványtól és a szagoktól. Több napos ételmaradék az asztalon, minden szétgórálva, koszos ruhák a földön. Viszont megpillantottam pár levetett bugyit... átfutott a fejemen h megszagolom őket XDDDDDDDD
Ugyes vagy fahren
Ahhoz van eszed hogy sunyiba beosonj a szobajaba es szagolgsd a dolgait, de hogy vegre belerakd a szajaba a farkadat ahhoz mar punci vagy, meg ha harmadszorra kopog at konyorogni erte akkor is.

Wp