d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1364936503651365236535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 12:25pm
Quote (Anarkin @ Oct 10 2014 06:12pm)
livestreamer.exe twitch.com/akármi best

böngészôben nem szabad ilyen fosokat nézni, azon nincs hw-es gyorsítás
így meg egy P2-n is elfut


még csak programokat sem telepíthetek, ilyen korlátozott felhasználói fiókkal férek hozzá az egészhez

:XD
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 12:32pm
Quote (Anarkin @ 10 Oct 2014 20:19)
nekem rávágták általam megadott Microsoft accountra az $xk-s msdn subot azt' ennyivel letudták
lehet nektek is így lesz

aminek örülök hogy azure subscription is van hozzá havi $40, kevésnek tûnik de nem tudom elhasználni


Nem tartom valószínűnek. Sőt, kb kizárt, hogy így legyen.
Nagy multi, belső rendszerrel. Majd azon keresztül fogom megkapni a telepítési jogot vagy valami ilyesmi.

De mondjuk így belegondolva nem baj, hogy nincs, elnézegetem még a kódot egy darabig notepad++-ban.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 10 2014 12:33pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 10 2014 12:48pm
Quote (CyberPunk666 @ 10 Oct 2014 19:32)
Nem tartom valószínűnek. Sőt, kb kizárt, hogy így legyen.
Nagy multi, belső rendszerrel. Majd azon keresztül fogom megkapni a telepítési jogot vagy valami ilyesmi.

De mondjuk így belegondolva nem baj, hogy nincs, elnézegetem még a kódot egy darabig notepad++-ban.


menô de ez nem egyenlô azzal hogy náci tilalmakat kell bevezetni, mint pl a magyar balfaszoknál, hogy például nem vagy admin
(nálunk is 11k ember van, Bp-n 1k)

én is csak írtam a külföldi helpdesknek és küldték a subscription kódját, ez is "belsô rendszer" szóval nem értem miért ne mûködhetne így
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2014 12:50pm
Quote (Anarkin @ 10 Oct 2014 20:48)
menô de ez nem egyenlô azzal hogy náci tilalmakat kell bevezetni, mint pl a magyar balfaszoknál, hogy például nem vagy admin
(nálunk is 11k ember van, Bp-n 1k)

én is csak írtam a külföldi helpdesknek és küldték a subscription kódját, ez is "belsô rendszer" szóval nem értem miért ne mûködhetne így


a biztosító társaságnál is van mindenhez accessed
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 10 2014 12:55pm
Quote (Rawen @ 10 Oct 2014 19:50)
a biztosító társaságnál is van mindenhez accessed


erre van egy-két remek történetem, cigi után lehet h írok valami tldrt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 10 2014 12:59pm
Quote (Anarkin @ 10 Oct 2014 20:55)
erre van egy-két remek történetem, cigi után lehet h írok valami tldrt


mondjuk nem értem hogy működik még ez a cég, vicc az egész, kösz outsourcing

This post was edited by Rawen on Oct 10 2014 01:00pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 10 2014 01:03pm
Quote (Rawen @ 10 Oct 2014 20:50)
a biztosító társaságnál is van mindenhez accessed


Nekem meg a magyar! kozigben sem volt ilyennel gondom.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 10 2014 01:27pm
Quote (Anarkin @ 10 Oct 2014 20:48)
menô de ez nem egyenlô azzal hogy náci tilalmakat kell bevezetni, mint pl a magyar balfaszoknál, hogy például nem vagy admin
(nálunk is 11k ember van, Bp-n 1k)

én is csak írtam a külföldi helpdesknek és küldték a subscription kódját, ez is "belsô rendszer" szóval nem értem miért ne mûködhetne így


Nálunk, ha kell valamihez, akkor igényelni kell időlimites admin jogot :DDD


Mondjuk innen van mit ellopni és elég komoly értékű szellemi tulajdonról van szó.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 10 2014 01:28pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 10 2014 01:37pm
Quote (CyberPunk666 @ 10 Oct 2014 20:27)
Nálunk, ha kell valamihez, akkor igényelni kell időlimites admin jogot :DDD


Mondjuk innen van mit ellopni és elég komoly értékű szellemi tulajdonról van szó.


és nincs pendrive vagy internet hogy lemásold?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 10 2014 01:47pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 10 2014 08:27pm)
Nálunk, ha kell valamihez, akkor igényelni kell időlimites admin jogot :DDD


Mondjuk innen van mit ellopni és elég komoly értékű szellemi tulajdonról van szó.


Legutoljara olyan helyen dolgoztam ahol tobb multi gyakorlatilag minden rendszerehez hozzafertunk, es bar a latszat nagyon durva volt, szinte barmilyen hulyeseghez lehetett egy alairot talalni ha nagyon akartad.

Az emberi tenyezot nem is probaljak kizarni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1364936503651365236535001Next
Closed New Topic New Poll