Quote (CyberPunk666 @ 10 Oct 2014 19:32)
Nem tartom valószínűnek. Sőt, kb kizárt, hogy így legyen.
Nagy multi, belső rendszerrel. Majd azon keresztül fogom megkapni a telepítési jogot vagy valami ilyesmi.
De mondjuk így belegondolva nem baj, hogy nincs, elnézegetem még a kódot egy darabig notepad++-ban.
menô de ez nem egyenlô azzal hogy náci tilalmakat kell bevezetni, mint pl a magyar balfaszoknál, hogy például nem vagy admin
(nálunk is 11k ember van, Bp-n 1k)
én is csak írtam a külföldi helpdesknek és küldték a subscription kódját, ez is "belsô rendszer" szóval nem értem miért ne mûködhetne így