Quote (Ghostmasterq @ 29 Aug 2015 18:49)
mennék diákmelózni
írok a csávónak 2-kor, hogy hova menjek ma üzembe vagy raktárba
fel vagy írva, üzembe gyere
zsír
naná, hogy 2 emberrel többen mentünk, és ezért haza kellett jönnöm
kurva anyját az embereknek
Ez van ha az ember 150 centi es 40 kilo