d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13643653663673684765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 28 2015 03:32pm
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Aug 2015 23:08)
valaki tud nmag meghivot adni?


dihepre irjal
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 28 2015 03:37pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 28 2015 10:32pm)
dihepre irjal


dihep nyaral
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 28 2015 03:37pm
Quote (lacketto @ 28 Aug 2015 23:37)
dihep nyaral


nembaj, tuti van enkor meghivoja
neki mindenje van
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Aug 28 2015 04:52pm
Quote (lacketto @ Aug 28 2015 11:37pm)
dihep nyaral


Csak majd le kell dolgoznia? :-D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 29 2015 10:49am
mennék diákmelózni
írok a csávónak 2-kor, hogy hova menjek ma üzembe vagy raktárba
fel vagy írva, üzembe gyere
zsír
naná, hogy 2 emberrel többen mentünk, és ezért haza kellett jönnöm
kurva anyját az embereknek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 29 2015 10:53am
Quote (Ghostmasterq @ 29 Aug 2015 18:49)
mennék diákmelózni
írok a csávónak 2-kor, hogy hova menjek ma üzembe vagy raktárba
fel vagy írva, üzembe gyere
zsír
naná, hogy 2 emberrel többen mentünk, és ezért haza kellett jönnöm
kurva anyját az embereknek


Ez van ha az ember 150 centi es 40 kilo
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Aug 29 2015 10:54am
megyek házibuliba és nem tudom milyen piát vigyek :(
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 29 2015 10:54am
Quote (NoobHunter @ Aug 29 2015 05:54pm)
megyek házibuliba és nem tudom milyen piát vigyek :(


Kevertet.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 29 2015 10:54am
Quote (fahrii @ 29 Aug 2015 17:53)
Ez van ha az ember 150 centi es 40 kilo


ennek a hozzászólásnak volt értelme
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 29 2015 10:55am
Quote (NoobHunter @ 29 Aug 2015 18:54)
megyek házibuliba és nem tudom milyen piát vigyek :(


A lenyeg h olcsó legyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev13643653663673684765Next
Add Reply New Topic New Poll