d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1364365366367368660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 21 2013 01:43pm
Quote (Inakwo @ Jan 21 2013 08:34pm)
na letapiztam a lumia 800at 900at és a 820at

nekem tökéletesen bejön a 800 is, a 900 pl már kicsit nagy nekem

van pár kérdésem: pl win telokra hogy vannak a programok?


kicsit kevesebb mint androidra vagy iphonera, de szerintem igy is böven lefedik azt amire te használnád. játékok is vannak szerintem bőven
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 21 2013 01:50pm
Quote (anyd @ 21 Jan 2013 20:43)
kicsit kevesebb mint androidra vagy iphonera, de szerintem igy is böven lefedik azt amire te használnád. játékok is vannak szerintem bőven


szoval kb meg vannak ugyan azok a programok win telora is?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 21 2013 01:53pm
Quote (Inakwo @ Jan 21 2013 08:50pm)
szoval kb meg vannak ugyan azok a programok win telora is?


ebben szinte biztos vagyok. az ilyen nagyon populáris appokat(facebook, angry birds, evernote, skype, twitter, dropbox) megszokták írni minden platformra többé-kevésbé ugyan olyan jól
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 21 2013 01:54pm
Quote (Inakwo @ 21 Jan 2013 20:34)
na letapiztam a lumia 800at 900at és a 820at

nekem tökéletesen bejön a 800 is, a 900 pl már kicsit nagy nekem

van pár kérdésem: pl win telokra hogy vannak a programok?


én elfogult vagyok, mert szeretem az egészet, de ha a hátrányokat kéne nézni:
- nincs flash (almán sincs..)
- nincs skype a háttérben (de integrálják lassan a HUB-okba, szóval csak ki kell várni, és akkor még app se kell hozzá -- ami most van csak egy átmeneti megoldás)

amúgy nekem most is 920 / S2 / S3, etc méretű telóm van, és nincs vele semmi baj

wp8 infókat nem követtem úgy újabban (meg úgy semmit sem, az elmúlt 2 hónapban 24/7 tanulok), de azon már natív kód is futhat, lock screenen lehetnek dolgok, etc, szóval szerintem wp8 már 100%-os teljesítményt tud nyújtani (nekem a köv. választásom is az lesz, 2-3 év használat után)

Quote (Eoghan @ 21 Jan 2013 20:53)
ebben szinte biztos vagyok. az ilyen nagyon populáris appokat(facebook, angry birds, evernote, skype, twitter, dropbox) megszokták írni minden platformra többé-kevésbé ugyan olyan jól


ezek vagy integráltak alapból, vagy lehet hozzá feltenni appot (ami integrálja magát jóesetben)

This post was edited by Anarkin on Jan 21 2013 01:56pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 21 2013 01:56pm
Quote (Anarkin @ 21 Jan 2013 20:54)
én elfogult vagyok, mert szeretem az egészet, de ha a hátrányokat kéne nézni:
- nincs flash (almán sincs..)
- nincs skype a háttérben (de integrálják lassan a HUB-okba, szóval csak ki kell várni, és akkor még app se kell hozzá -- ami most van csak egy átmeneti megoldás)

amúgy nekem most is 920 / S2 / S3, etc méretű telóm van, és nincs vele semmi baj

wp8 infókat nem követtem úgy újabban (meg úgy semmit sem, az elmúlt 2 hónaptan 24/7 tanulok), de azon már natív kód is futhat, lock screenen lehetnek dolgok, etc, szóval szerintem wp8 már 100%-os teljesítményt tud nyújtani (nekem a köv. választásom is az lesz, 2-3 év használat után)



ezek vagy integráltak alapból, vagy lehet hozzá feltenni appot (ami integrálja magát jóesetben)


lumia 800at néztem ki azon már elvileg win8 van :S
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 21 2013 01:56pm
Quote (Inakwo @ 21 Jan 2013 20:56)
lumia 800at néztem ki azon már elvileg win8 van :S


inkább a 820-on, nemde?

800 tuti hogy wp7.x

(és a kettő között nincs frissítési lehetőség, az egyik windows CE, a másik windows NT (8) kernel)

This post was edited by Anarkin on Jan 21 2013 01:58pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 21 2013 01:58pm
Quote (Anarkin @ 21 Jan 2013 20:56)
inkább a 820-on, nemde?

800 tuti hogy wp7.x


Quote (Anarkin @ 21 Jan 2013 20:56)
inkább a 820-on, nemde?

800 tuti hogy wp7.x


lehet annyira nem néztem meg
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 21 2013 02:01pm
Quote (Inakwo @ 21 Jan 2013 20:58)
lehet annyira nem néztem meg


:P

az egy pro választás, Nokia most all about Lumia, pusholják a frissítéseket, etc

annyi tesztet láttam már, épp ma olvastam egy ilyen hasonlatot hogy milyen meglepő hogy az új lumiák is olyanok mint a régi nokia -- egy atomrobbanást túlélnek, és tényleg, nem bírták szétzúzni
valamint a kicsit kerekített képernyő igen ígéretesnek tűnik

(mondjuk ha lehet venni 920-at, nem tudom miért jobb a 820 -- olcsóbb? vagy csak a méret miatt?)

This post was edited by Anarkin on Jan 21 2013 02:02pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 21 2013 02:07pm
Quote (Anarkin @ 21 Jan 2013 21:01)
:P

az egy pro választás, Nokia most all about Lumia, pusholják a frissítéseket, etc

annyi tesztet láttam már, épp ma olvastam egy ilyen hasonlatot hogy milyen meglepő hogy az új lumiák is olyanok mint a régi nokia -- egy atomrobbanást túlélnek, és tényleg, nem bírták szétzúzni
valamint a kicsit kerekített képernyő igen ígéretesnek tűnik

(mondjuk ha lehet venni 920-at, nem tudom miért jobb a 820 -- olcsóbb? vagy csak a méret miatt?)


az baj hogy sokat nem akarok költeni telora de kb 40kért megtudnám venni a 800-at
az tetszik benne hogy elég jo anyag használata van és tök letisztult az egész
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2013 03:16pm
Quote (Anarkin @ 21 Jan 2013 20:54)
én elfogult vagyok, mert szeretem az egészet, de ha a hátrányokat kéne nézni:
- nincs flash (almán sincs..)
- nincs skype a háttérben (de integrálják lassan a HUB-okba, szóval csak ki kell várni, és akkor még app se kell hozzá -- ami most van csak egy átmeneti megoldás)

amúgy nekem most is 920 / S2 / S3, etc méretű telóm van, és nincs vele semmi baj

wp8 infókat nem követtem úgy újabban (meg úgy semmit sem, az elmúlt 2 hónapban 24/7 tanulok), de azon már natív kód is futhat, lock screenen lehetnek dolgok, etc, szóval szerintem wp8 már 100%-os teljesítményt tud nyújtani (nekem a köv. választásom is az lesz, 2-3 év használat után)



ezek vagy integráltak alapból, vagy lehet hozzá feltenni appot (ami integrálja magát jóesetben)


4.0+ androidon sincs már flash

Quote (Inakwo @ 21 Jan 2013 21:07)
az baj hogy sokat nem akarok költeni telora de kb 40kért megtudnám venni a 800-at
az tetszik benne hogy elég jo anyag használata van és tök letisztult az egész


sokkal olcsóbb a lumia 800, ha nincsenek extra igényeid egy telefonnal kapcsolatban tökéletesen ki fog téged szolgálni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1364365366367368660Next
Add Reply New Topic New Poll