Quote (Inakwo @ 21 Jan 2013 20:34)
na letapiztam a lumia 800at 900at és a 820at
nekem tökéletesen bejön a 800 is, a 900 pl már kicsit nagy nekem
van pár kérdésem: pl win telokra hogy vannak a programok?
én elfogult vagyok, mert szeretem az egészet, de ha a hátrányokat kéne nézni:
- nincs flash (almán sincs..)
- nincs skype a háttérben (de integrálják lassan a HUB-okba, szóval csak ki kell várni, és akkor még app se kell hozzá -- ami most van csak egy átmeneti megoldás)
amúgy nekem most is 920 / S2 / S3, etc méretű telóm van, és nincs vele semmi baj
wp8 infókat nem követtem úgy újabban (meg úgy semmit sem, az elmúlt 2 hónapban 24/7 tanulok), de azon már natív kód is futhat, lock screenen lehetnek dolgok, etc, szóval szerintem wp8 már 100%-os teljesítményt tud nyújtani (nekem a köv. választásom is az lesz, 2-3 év használat után)
Quote (Eoghan @ 21 Jan 2013 20:53)
ebben szinte biztos vagyok. az ilyen nagyon populáris appokat(facebook, angry birds, evernote, skype, twitter, dropbox) megszokták írni minden platformra többé-kevésbé ugyan olyan jól
ezek vagy integráltak alapból, vagy lehet hozzá feltenni appot (ami integrálja magát jóesetben)
This post was edited by Anarkin on Jan 21 2013 01:56pm