d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1364365366367368381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2011 11:15am
Quote (josheide @ 7 May 2011 18:13)
Mégis miről beszél ??


csak le akar járatni
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
May 7 2011 11:23am
Quote (N4aBz @ 7 May 2011 18:48)
neked meg mi a bajod :c

takarodsz vissza vagy a segged szétrugom !


this

ha már ennyi időt és energiát öltél bele az ls-be meg a guildbe nehogy már 1-2 ember elvegye a kedved :)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2011 11:39am
Quote (diablowebstar7 @ 7 May 2011 18:23)
this

ha már ennyi időt és energiát öltél bele az ls-be meg a guildbe nehogy már 1-2 ember elvegye a kedved :)


Egy ember vette el, végleg...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 7 2011 11:51am
Quote (diablowebstar7 @ May 7 2011 06:23pm)
this

ha már ennyi időt és energiát öltél bele az ls-be meg a guildbe nehogy már 1-2 ember elvegye a kedved :)


Quote (Psyclon @ May 7 2011 06:39pm)
Egy ember vette el, végleg...


mi meg visszahozzuk !
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 7 2011 11:52am
ne hagyd abba, játsszál!
tök jó ez a jsps játék
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
May 7 2011 02:04pm
Quote (Psyclon @ 7 May 2011 19:39)
Egy ember vette el, végleg...


Tudod, hogy nem személyes volt... és tényleg nagyon sajnálom, hogy így alakult ez az egész, de egyszerűen olyan módon nem lehet irányítani 1 guildet, ahogy te próbáltad... Pedig én lettem volna a legboldogabb, hogyha minden úgy alakult volna, ahogy azt elterveztük, amikor ez az egész leaderchange dolog szóba jött... De téged is éppenhogycsak ismertek a tagok vagy inkább egyáltalán nem és egyből keményen akartad változtatni az egészet... nyílván nem fogadták el egy "ismeretlentől". ...és mivel te is ugyanúgy visszarageltél az ellenvéleményekre (a dolgok megmagyarázása helyett), így aztán meg végképp elkerülhetetlen volt a konfliktus. :/

Tényleg nagyon sajnálom... :(
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
May 7 2011 07:08pm
Quote (Psyclon @ May 7 2011 05:51pm)
:) Soha többé nem fogok ls-ezni.
Minek, ha olyan ember is ellenem fordul több mint 2 évig jóbanszarban együtt voltunk?


Pedig jól tetted, én se hagynám, hogy egy 12 éves kis picsa szórakozzon velem, pláne ha én vagyok az egyik leader.

Edit: csak akkor meg minek léptél ki guildből? Vállalnod kellett volna döntésedet és maradni guildben, vagy ha ilyen rosszul esik, hogy kibasztad őket akkor meg előtte kellett volna gondolkodni.
Ez így szarul veszi ki magát.

This post was edited by A122 on May 7 2011 07:18pm
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
May 11 2011 09:13am
huha mik tortentek itt :o
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 19 2011 01:54pm
kell valakinek egy sword set? 60-100 EE között mozognak komplett, csak 35ös nincs azt hiszem.
van még caster szettem, bár ez hevenyészett.
Pm ha valakinek kellene.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
May 19 2011 02:32pm
Quote (N4aBz @ 19 May 2011 19:54)
kell valakinek egy sword set? 60-100 EE között mozognak komplett, csak 35ös nincs azt hiszem.
van még caster szettem, bár ez hevenyészett.
Pm ha valakinek kellene.


mondjuk jo lenne ha egy karira tennéd oket hogy meg is lehessen nézni.

(nem tudom van e vaultod, ha igen áttolhatod white cuccokat ha találok wellt megcsinálom neked)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1364365366367368381Next
Closed New Topic New Poll