Quote (Psyclon @ 7 May 2011 19:39)
Egy ember vette el, végleg...
Tudod, hogy nem személyes volt... és tényleg nagyon sajnálom, hogy így alakult ez az egész, de egyszerűen olyan módon nem lehet irányítani 1 guildet, ahogy te próbáltad... Pedig én lettem volna a legboldogabb, hogyha minden úgy alakult volna, ahogy azt elterveztük, amikor ez az egész leaderchange dolog szóba jött... De téged is éppenhogycsak ismertek a tagok vagy inkább egyáltalán nem és egyből keményen akartad változtatni az egészet... nyílván nem fogadták el egy "ismeretlentől". ...és mivel te is ugyanúgy visszarageltél az ellenvéleményekre (a dolgok megmagyarázása helyett), így aztán meg végképp elkerülhetetlen volt a konfliktus. :/
Tényleg nagyon sajnálom...
