d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13643653663673684114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 26 2011 12:00pm
Quote (sylke @ 26 May 2011 19:49)


érdekes, de valahogy engem nem nyűgözött ez le
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2011 12:15pm
Quote (sylke @ May 26 2011 06:49pm)


olyan mint ha a gemeket meg a runeokat kevernék össze, inkább érdekes és majd meglátjuk mint kurvajó
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 26 2011 12:22pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (jarabekg @ May 26 2011 06:15pm)
olyan mint ha a gemeket meg a runeokat kevernék össze, inkább érdekes és majd meglátjuk mint kurvajó


áh, csak szimplán nyomorék vagy, nemtudom miért lepödök meg ezen mindig

This post was edited by sylke on May 26 2011 12:24pm
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 26 2011 12:24pm
Quote (sylke @ May 26 2011 05:49pm)


na ez tényleg ötletes :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 26 2011 12:36pm
Quote (jarabekg @ 26 May 2011 20:15)
olyan mint ha a gemeket meg a runeokat kevernék össze, inkább érdekes és majd meglátjuk mint kurvajó


igaz, hogy semmiben nem hasonlít se a gemekhez, se a rúnákhoz, de igen, télleg pont olyan.
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 30 2011 03:13am
a ww + indigo kombo nagyon sexy omg!
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 27 2011 01:24am
szerintetek úgy mégis mikorra várható? :D
már nagyon rá vagyok izgulva
azért nagyon remélem hogy még idén.
és ősszel legkésőbb :angry:

kb ez lesz az egyetlen játék amit megveszek eredetiben, meg valószínű hogy a gépet is felturbózom 8d
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jun 27 2011 01:31am
Quote (Rezs @ 27 Jun 2011 09:24)
szerintetek úgy mégis mikorra várható? :D
már nagyon rá vagyok izgulva
azért nagyon remélem hogy még idén.
és ősszel legkésőbb :angry:

kb ez lesz az egyetlen játék amit megveszek eredetiben, meg valószínű hogy a gépet is felturbózom 8d


this :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 27 2011 04:01am
Quote (Akizk @ Jun 27 2011 07:31am)
this :D


mondjuk hazudtam, mert a dijabló második részét azt megvettem
Go Back To Magyar Topic List
Prev13643653663673684114Next
Closed New Topic New Poll