d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1364336443645364636475001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 12:09pm
Quote (fahrii @ Oct 9 2014 06:04pm)
tfw

szia....hetero pasi vagyok...csalados....egeszseges es sportolo. regota kepzelodom milyen lehet ereinteni,kiverni.leszopni egy szep faszt.
ha erdekel ajanlatom irj ide:

novakgabor00@freemail.hu

semi mas nem vonz bi teren csak ez!...

udv
Gabor


Visszaírtam h megbaszod a kurva anyád. Miezmár


de már időt fordítasz rá/foglalkozol vele :o)

lassan-lassan beigazolódni látszik a szép nős topicban felállított diagnózis
csak rá kell ébredj, el kell ismerd :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 9 2014 12:09pm
Quote (Senee @ 9 Oct 2014 19:09)
de már időt fordítasz rá/foglalkozol vele :o)

lassan-lassan beigazolódni látszik a szép nős topicban felállított diagnózis
csak rá kell ébredj, el kell ismerd :)


neked lehet megengedném

Quote (Senee @ 9 Oct 2014 19:13)
actually én lehet leszopnálak, jól nézel ki ;)
persze semmi buzulás, buzulás az nuku


őőő, khm, most zavarbajöttem

This post was edited by fahrii on Oct 9 2014 12:13pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 9 2014 12:13pm
Quote (fahrii @ Oct 9 2014 06:09pm)
neked lehet megengedném


actually én lehet leszopnálak, jól nézel ki ;)
persze semmi buzulás, buzulás az nuku
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 9 2014 12:15pm
[QUOTE=Senee,Oct 9 2014 07:13pm]actually én lehet leszopnálak, jól nézel ki ;)
persze semmi buzulás, buzulás az nuku[/QUOTE

farit én is megdugnám
így tolnám mint a néger a fehér csókát


nohomo
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 9 2014 12:34pm
Quote (fahrii @ 9 Oct 2014 20:07)
De képes beleírni h hetero, aztán meg h leszopna egy faszt.


csak az zavar hogy hetero?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 12:36pm
itt: mindenki faszt szopna, de no homo
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 12:36pm
Quote (fahrii @ Oct 9 2014 08:09pm)
neked lehet megengedném


Nekemis?)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 9 2014 01:18pm
Quote (tevetavamultija @ 9 Oct 2014 19:36)
Nekemis?)


Neked egyenesen kötelező.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 01:30pm
Quote (fahrii @ Oct 9 2014 09:18pm)
Neked egyenesen kötelező.


:drool:
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 9 2014 02:22pm
Quote (tevetavamultija @ 9 Oct 2014 20:30)
:drool:


faszt, csak azthittem RRC vagy az avád miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1364336443645364636475001Next
Closed New Topic New Poll