Quote (Vismajor @ Oct 8 2014 10:50pm)
Kurvara rohogok
En meg nem tudom mit erzek mikor az ilyen postjaidat olvasom, nincs igazan ra szo ami kifejezne, de elmondok egy storyt hatha segit megerteni
Redditen ilyen prank otleteket/storykat postoltak egymasnak:

Na kb ugy erzek most mint a csaladtagok a storyban
Ra se neznek, nem is mondanak semmit, nem is uvoltoznek, csak siman whatthefuck, igy ledobbennek, es nem tudnak mit szolni se, mert kell egy kis ido meg ujraindul a rendszer
Remelem segitettem megerteni
This post was edited by tevetavamultija on Oct 8 2014 03:06pm