Quote (CyberPunk666 @ 28 Aug 2015 15:54)
De csak az SC miatt szereti, amúgy szerintem kb nem is tud róla semmi olyat, aminek nincs köze az SC-hez
nem vagyok nagyon belebuzulva koreaba, de azert annyira igen, hogy megallapithassam, hogy mi tetszik jobban ))
Quote (Fej @ 28 Aug 2015 15:42)
szolj ha tervezed az utat gurkehez, veled tartanek, egy gslt megnezhetnenk eloben
hát nem tudom mikor lesz az, de tényleg adnám így páran lemenni, beülnénk proleaguere vagy valami

Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Aug 2015 15:52)
ez te is tudod hogy faszsag, csak azert mondod mert korea biased vagy
implying nem csak trole
meg izles kerdese
masnak tenyleg masok egymashoz kepest, most az, hogy kinek mi tetszik jobban (az atlagot azert meglehet figyelni, hogy milyen vonasaik vannak)
Quote (jarabekg @ 28 Aug 2015 15:56)
nem mintha nagy valoszinuseggel ugyan annyi lenne ott is a jo csaj/szar csaj arany mint itthon, csak ott az ocsmany azsiai ocsmany
ezt meg nem tudom ertelmezni
This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 28 2015 08:10am