d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13633643653663674765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 28 2015 07:54am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Aug 2015 15:52)
ez te is tudod hogy faszsag, csak azert mondod mert korea biased vagy


De csak az SC miatt szereti, amúgy szerintem kb nem is tud róla semmi olyat, aminek nincs köze az SC-hez
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 28 2015 07:54am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Aug 2015 15:54)
De csak az SC miatt szereti, amúgy szerintem kb nem is tud róla semmi olyat, aminek nincs köze az SC-hez


hat igen ez a cpt mar csak ilyen smh
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2015 07:56am
nem mintha nagy valoszinuseggel ugyan annyi lenne ott is a jo csaj/szar csaj arany mint itthon, csak ott az ocsmany azsiai ocsmany
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 28 2015 07:58am
Quote (jarabekg @ Aug 28 2015 01:56pm)
nem mintha nagy valoszinuseggel ugyan annyi lenne ott is a jo csaj/szar csaj arany mint itthon, csak ott az ocsmany azsiai ocsmany


:wacko:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2015 07:59am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Aug 2015 15:54)
De csak az SC miatt szereti, amúgy szerintem kb nem is tud róla semmi olyat, aminek nincs köze az SC-hez


nem vagyok nagyon belebuzulva koreaba, de azert annyira igen, hogy megallapithassam, hogy mi tetszik jobban ))
Quote (Fej @ 28 Aug 2015 15:42)
szolj ha tervezed az utat gurkehez, veled tartanek, egy gslt megnezhetnenk eloben


hát nem tudom mikor lesz az, de tényleg adnám így páran lemenni, beülnénk proleaguere vagy valami :D
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Aug 2015 15:52)
ez te is tudod hogy faszsag, csak azert mondod mert korea biased vagy


implying nem csak trole
meg izles kerdese
masnak tenyleg masok egymashoz kepest, most az, hogy kinek mi tetszik jobban (az atlagot azert meglehet figyelni, hogy milyen vonasaik vannak)
Quote (jarabekg @ 28 Aug 2015 15:56)
nem mintha nagy valoszinuseggel ugyan annyi lenne ott is a jo csaj/szar csaj arany mint itthon, csak ott az ocsmany azsiai ocsmany

ezt meg nem tudom ertelmezni

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 28 2015 08:10am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 28 2015 12:36pm
van itt valakinek rizsfozo gepje?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 28 2015 12:40pm
Quote (SummertimeClothes @ Aug 28 2015 07:36pm)
van itt valakinek rizsfozo gepje?


mi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2015 12:48pm
Quote (lacketto @ Aug 28 2015 07:40pm)
mi


nekem van kombinalt rizs+virslifozom, approved by sondor
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 28 2015 12:59pm
Quote (jarabekg @ 28 Aug 2015 20:48)
nekem van kombinalt rizs+virslifozom, approved by sondor


nekem is , lábosnak hívják
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2015 03:08pm
valaki tud nmag meghivot adni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13633643653663674765Next
Add Reply New Topic New Poll