d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1363364365366367660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 21 2013 08:35am
Quote (fahrii @ Jan 21 2013 01:28pm)


zsir, akkor a 7.5 kiis hagyom ! :F
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2013 08:35am
Quote (rapiddani @ 21 Jan 2013 15:35)
zsir, akkor a 7.5 kiis hagyom ! :F


neked még nem volt feltéve a 7.5?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 21 2013 09:03am
Quote (fahrii @ Jan 21 2013 02:35pm)
neked még nem volt feltéve a 7.5?


nekem még a gyári mezei van a radaron, de majd a 7.8 feldobom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2013 09:06am
Quote (rapiddani @ 21 Jan 2013 16:03)
nekem még a gyári mezei van a radaron, de majd a 7.8 feldobom


radar az alapból 7.5el jött ki, utána jött néhány frissítés, de egyik se volt életbevágó

már megijedtem, azthittem valaki még nodo-t használ :D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 21 2013 09:10am
Quote (fahrii @ Jan 21 2013 03:06pm)
radar az alapból 7.5el jött ki, utána jött néhány frissítés, de egyik se volt életbevágó

már megijedtem, azthittem valaki még nodo-t használ :D


akkor ezért nem frissítettem, értek ám a telefonokhoz.
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 21 2013 12:20pm
Quote (RRC @ 20 Jan 2013 23:14)
nekem az van, de nem meselek rola, mert felek, hogy ellopod


akkor anyád
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 21 2013 12:29pm
Quote (fahrii @ 21 Jan 2013 14:28)


én már tényleg ott tartok hogy ha nem jön ki ez a vacak 1-2 hónapon belül akkor veszek egy 920-at...

bosszantó az egész, direkt függetlent vettem hogy ne legyen provider-függőség, és semmi
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 21 2013 12:35pm
Quote (Anarkin @ Jan 21 2013 07:29pm)
én már tényleg ott tartok hogy ha nem jön ki ez a vacak 1-2 hónapon belül akkor veszek egy 920-at...

bosszantó az egész, direkt függetlent vettem hogy ne legyen provider-függőség, és semmi


carrier lesz az a provider
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 21 2013 12:52pm
Quote (Anarkin @ 21 Jan 2013 19:29)
én már tényleg ott tartok hogy ha nem jön ki ez a vacak 1-2 hónapon belül akkor veszek egy 920-at...

bosszantó az egész, direkt függetlent vettem hogy ne legyen provider-függőség, és semmi


idegesítő, de valahol érthető
ha az új kinézetet akarod vegyél újat

én 920at egyébként nem vennék, óriási dög, az ára pedig elmebeteg

This post was edited by fahrii on Jan 21 2013 12:52pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 21 2013 01:34pm
na letapiztam a lumia 800at 900at és a 820at

nekem tökéletesen bejön a 800 is, a 900 pl már kicsit nagy nekem

van pár kérdésem: pl win telokra hogy vannak a programok?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363364365366367660Next
Add Reply New Topic New Poll