Quote (Anarkin @ 21 Jan 2013 19:29)
én már tényleg ott tartok hogy ha nem jön ki ez a vacak 1-2 hónapon belül akkor veszek egy 920-at...
bosszantó az egész, direkt függetlent vettem hogy ne legyen provider-függőség, és semmi
idegesítő, de valahol érthető
ha az új kinézetet akarod vegyél újat
én 920at egyébként nem vennék, óriási dög, az ára pedig elmebeteg
This post was edited by fahrii on Jan 21 2013 12:52pm