Quote (Psyclon @ May 7 2011 05:51pm)

Soha többé nem fogok ls-ezni.
Minek, ha olyan ember is ellenem fordul több mint 2 évig jóbanszarban együtt voltunk?
én nem ! Ne legyél már mimóza bazdmeg, szard le ezt a sok cigányt, 010-es ganéhordók. inb4 te is 010es vagy. Ezeknek csak az fg kell.
Quote (SolarFlare @ May 7 2011 05:54pm)
lol he kicks me from guild, others leave because I leave, more leaving cuz they follow me cuz alex is wrong and now alex leaves xD what a big QQ want a lolipop? :lol: gl hf bb xD
xD

xD
now gtfo and cry somewhere else.
This post was edited by N4aBz on May 7 2011 10:59am