d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1363364365366367440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2011 01:54pm
valakinek vannak premade nem használt signjei? vmi olyasmi érdekelne, ami menne a profilomhoz. legjobb lenne ava + sign.

Ha van albumotok linkeljétek, lehet veszek 1-t. pmet ne küldjetek, pm box full.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 29 2011 01:55pm
Quote (CyberPunk666 @ May 29 2011 07:54pm)
valakinek vannak premade nem használt signjei? vmi olyasmi érdekelne, ami menne a profilomhoz. legjobb lenne ava + sign.

Ha van albumotok linkeljétek, lehet veszek 1-t. pmet ne küldjetek, pm box full.


http://forums.d2jsp.org/img.php?i=565268&a=1
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2011 07:31am
Vélemény? :)

Avatar:



Signature:





:)
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 31 2011 08:08am
na és ez? :)






:)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 31 2011 08:11am
Quote (Fezmin @ May 31 2011 03:08pm)
na és ez? :)



http://img15.imageshack.us/img15/4576/balazssig.png



:)


inkább az előbbi, ez olyan 6/10
előtte lévő 9/10
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 31 2011 08:43am
Quote (Fezmin @ May 31 2011 01:31pm)
Vélemény? :)

Avatar:

http://img339.imageshack.us/img339/5541/balazs.png

Signature:

http://img705.imageshack.us/img705/8811/balazssigjpg.jpg




:)


fújdecsunya:S
irtózom a pókoktól.c
egyébként jók
de az első a jobb
jönnek a pok!
Member
Posts: 16,373
Joined: Jun 29 2009
Gold: 0.00
May 31 2011 10:39am
szerintetek milyen a sig/ava ?
köszi fezmin :)
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 31 2011 12:29pm
Quote (Fezmin @ May 31 2011 02:31pm)
Vélemény? :)
Avatar:
http://img339.imageshack.us/img339/5541/balazs.png
Signature:
http://img705.imageshack.us/img705/8811/balazssigjpg.jpg


:)

Nekem ez most nem tetszik.

Quote (Fezmin @ May 31 2011 03:08pm)
na és ez? :)
http://img15.imageshack.us/img15/4576/balazssig.png

:)

Ez már jobban tetszik, bár avatarnak csak egy darabot a lábából vágnék ki.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 31 2011 02:34pm


Köszi Fezmin :love: :love:
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 31 2011 02:59pm
Quote (cowding @ May 31 2011 08:34pm)
http://img99.imageshack.us/img99/4307/cowding.jpg

Köszi Fezmin  :love:  :love:


fidle
fasza lett:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363364365366367440Next
Closed New Topic New Poll