Quote (Fezmin @ May 31 2011 02:31pm)
Vélemény?
Avatar:
http://img339.imageshack.us/img339/5541/balazs.png
Signature:
http://img705.imageshack.us/img705/8811/balazssigjpg.jpg
Nekem ez most nem tetszik.
Quote (Fezmin @ May 31 2011 03:08pm)
na és ez?
http://img15.imageshack.us/img15/4576/balazssig.png
Ez már jobban tetszik, bár avatarnak csak egy darabot a lábából vágnék ki.