Quote (ace07 @ 13 Aug 2011 17:00)
csak fényképezni lehet a gépemmel, kamera funkció nincs benne
Mekkora egy szar. Még az enyém is tud videót felvenni. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Quote (RiNGiSpiLeR @ 13 Aug 2011 16:34)

Lesz jövőre is? Ha igen, akkor benevezek szerintem...

Arrafelé úgy sem jártam bicóval még sosem. ^^
Quote (hedgehogsword @ 13 Aug 2011 16:37)
ha jövőre is lesz és ráérek tuti megyek

hegymenet a kedvencem
Minden évben van.

Majd veszünk olcsón bringás felső mezt és rányomatunk vmi hunsubos 'ikont'.

Inb4 rici fejét.

Team d2jsp nevezésnél beírva. :'DDD