d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1363364365366367410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Aug 13 2011 08:34am
Quote (Baleee @ 13 Aug 2011 16:32)

Én legalább megpróbáltam így is és nem sírtam, mint te. Mondjuk az, hogy satnya vagy, az egy jó ok. :DDD


:rofl:

Lesz jövőre is? Ha igen, akkor benevezek szerintem... :D
Arrafelé úgy sem jártam bicóval még sosem. ^^

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Aug 13 2011 08:35am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 13 2011 08:35am
Quote (Baleee @ 13 Aug 2011 12:54)
Tapasz? Hmm erről még nem hallottam, a krémet azt szoktam használni, bár a fastumot jobban szerettem régen, csak az a baj, nem volt itthon meg inkább szenvedtem esténként, mint elmenjek S.tarjánba a gyógyszertárba.


krém az egy fos a tapaszhoz képest
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 13 2011 08:37am
Quote (Baleee @ 13 Aug 2011 16:32)
Velo.hu altal szervezett kékesi csúcstámadás lett volna.
Gyöngyösről kékes parkolóig (18km, 800m emelkedés, Gyöngyös-Mátrafüred-Mátraháza-Kékestető).

Majd legközelebb.

Amúgy semmi extra, még múlt hétvégén meghúz(hat)tam a derekam/hátam, valamennyire javult, edzés közben is előjött csütörtökön, de nem annyira, ma viszont meghaltam és inkább visszafordultam.



Én legalább megpróbáltam így is és nem sírtam, mint te. Mondjuk az, hogy satnya vagy, az egy jó ok. :DDD


ha jövőre is lesz és ráérek tuti megyek :D hegymenet a kedvencem
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Aug 13 2011 08:43am
Quote (hedgehogsword @ 13 Aug 2011 16:37)
ha jövőre is lesz és ráérek tuti megyek :D hegymenet a kedvencem


Egy hunsubos Kékes-támadás? :D

Komoly lenne. ^^
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 13 2011 08:57am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Aug 13 2011 03:43pm)
Egy hunsubos Kékes-támadás? :D

Komoly lenne. ^^


én megyek motorral, felültetem ace-t a hátam mögé aztán kameráz mint a touron
sőt, kenőpénzér el is ütöm valemlyikőtöket
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 13 2011 08:58am
Quote (Vismajor @ 13 Aug 2011 16:57)
én megyek motorral, felültetem ace-t a hátam mögé aztán kameráz mint a touron
sőt, kenőpénzér el is ütöm valemlyikőtöket


kedvességed már már megindító :D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 13 2011 09:00am
Quote (Vismajor @ 13 Aug 2011 15:57)
én megyek motorral, felültetem ace-t a hátam mögé aztán kameráz mint a touron
sőt, kenőpénzér el is ütöm valemlyikőtöket


csak fényképezni lehet a gépemmel, kamera funkció nincs benne
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 13 2011 10:18am
Quote (ace07 @ 13 Aug 2011 17:00)
csak fényképezni lehet a gépemmel, kamera funkció nincs benne


Mekkora egy szar. Még az enyém is tud videót felvenni. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Quote (RiNGiSpiLeR @ 13 Aug 2011 16:34)
:rofl:

Lesz jövőre is? Ha igen, akkor benevezek szerintem... :D
Arrafelé úgy sem jártam bicóval még sosem. ^^


Quote (hedgehogsword @ 13 Aug 2011 16:37)
ha jövőre is lesz és ráérek tuti megyek :D hegymenet a kedvencem


Minden évben van. :D

Majd veszünk olcsón bringás felső mezt és rányomatunk vmi hunsubos 'ikont'. :D Inb4 rici fejét. :D Team d2jsp nevezésnél beírva. :'DDD
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Aug 13 2011 10:32am
Elindultam kölcsön bicóval küllűt venni a sajátomhoz, de útközben kilyukadt és ma kivételesen nem volt nyitva a bolt

Jó ez a nap
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 13 2011 10:34am
Quote (Szerintem @ 13 Aug 2011 18:32)
Elindultam kölcsön bicóval küllűt venni a sajátomhoz, de útközben kilyukadt és ma kivételesen nem volt nyitva a bolt

Jó ez a nap


:/ pech

megyek, megmászom a jánoshegyet, de mostmár stopperolom az időt is mert kíváncsi vagyok :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363364365366367410Next
Add Reply New Topic New Poll