Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 8 2014 09:14pm)
oks
ps : en skypeon jarok most vkivel
Jo 13 eves voltam nem gondolok ra mint komoly kapvsolatra gondolhatod
Quote (josheide @ Oct 8 2014 09:13pm)
valami screenshotot baratom. Miert tartod az img snappert ha nem hasznalod ?
Telorol vagyok fbon kuldok