d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1363836393640364136425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 02:13pm
Quote (Vismajor @ Oct 8 2014 10:08pm)
Tfw felvesz egy csaj fbookon
Tfw kivagy
Tfw az exbaratnod
Tfw wtf
Tfw irja 9 eve jartunk 2 honapot msnen keresztul
Olyanokat irogat hogy en pironkodom
Mivanitt


Minek lool
Ugyis megvan meg a kis finn szepseg
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 8 2014 02:13pm
Quote (Vismajor @ 8 Oct 2014 21:08)
Tfw felvesz egy csaj fbookon
Tfw kivagy
Tfw az exbaratnod
Tfw wtf
Tfw irja 9 eve jartunk 2 honapot msnen keresztul
Olyanokat irogat hogy en pironkodom
Mivanitt


valami screenshotot baratom. Miert tartod az img snappert ha nem hasznalod ?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 8 2014 02:14pm
Quote (Vismajor @ 8 Oct 2014 22:08)
Tfw felvesz egy csaj fbookon
Tfw kivagy
Tfw az exbaratnod
Tfw wtf
Tfw irja 9 eve jartunk 2 honapot msnen keresztul
Olyanokat irogat hogy en pironkodom
Mivanitt


oks

ps : en skypeon jarok most vkivel

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 8 2014 02:15pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 8 2014 02:16pm
tfw

Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2014 02:17pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 8 2014 09:14pm)
oks

ps : en skypeon jarok most vkivel


Jo 13 eves voltam nem gondolok ra mint komoly kapvsolatra gondolhatod
Quote (josheide @ Oct 8 2014 09:13pm)
valami screenshotot baratom. Miert tartod az img snappert ha nem hasznalod ?


Telorol vagyok fbon kuldok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 02:18pm
Quote (josheide @ 8 Oct 2014 22:13)
valami screenshotot baratom. Miert tartod az img snappert ha nem hasznalod ?


gondolom kibaszott csúnya vismajort ismerve
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 8 2014 02:19pm
Quote (Vismajor @ Oct 8 2014 10:17pm)
Telorol vagyok fbon kuldok


a küldök ige helyett a posztolokot szeretted volna használni
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 8 2014 02:20pm
Quote (Vismajor @ 8 Oct 2014 22:17)
Jo 13 eves voltam nem gondolok ra mint komoly kapvsolatra gondolhatod

Telorol vagyok fbon kuldok


hogy a faszomba lehet vkivel msnen keresztul jarni?
- szia , bejossz
- szia, te is
- jarjunk?
- oke :*
- :*
- :*
- :*

ennyi?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 02:21pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 8 Oct 2014 22:20)
hogy a faszomba lehet vkivel msnen keresztul jarni?
- szia , bejossz
- szia, te is
- jarjunk?
- oke :*
- :*
- :*
- :*

ennyi?


igen

most mad vagy?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 8 2014 02:21pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 8 2014 10:20pm)
hogy a faszomba lehet vkivel msnen keresztul jarni?
- szia , bejossz
- szia, te is
- jarjunk?
- oke :*
- :*
- :*
- :*

ennyi?


akkor még (L) volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363836393640364136425001Next
Closed New Topic New Poll