d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1363736383639364036415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 8 2014 11:07am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 18:01)
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.


:DD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:07am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:01)
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.


csóró
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 8 2014 11:08am
Quote (RRC @ 8 Oct 2014 18:07)
csóró


:D majd talan akkor vagd ezt barki fejehez ha nem a szuleiden eloskodsz, senee.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 11:10am
Quote (josheide @ 8 Oct 2014 19:08)
:D majd talan akkor vagd ezt barki fejehez ha nem a szuleiden eloskodsz, senee.


kezdődik a vergődés
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2014 11:10am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 18:01)
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.


wp
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2014 12:01pm
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:01)
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.


rohogok
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 8 2014 12:08pm
Quote (fahrii @ Oct 8 2014 05:01pm)
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.


jyskbe most vettünk kb 10 darabot 500forintért
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2014 12:21pm
Quote (rapiddani @ 8 Oct 2014 19:08)
jyskbe most vettünk kb 10 darabot 500forintért


Ilyenre számítottam volna én is.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 8 2014 01:55pm
Quote (lacketto @ Oct 8 2014 07:06pm)
innen mar csak egy lépés a farhát


meg a tesco löncs
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2014 02:08pm
Tfw felvesz egy csaj fbookon
Tfw kivagy
Tfw az exbaratnod
Tfw wtf
Tfw irja 9 eve jartunk 2 honapot msnen keresztul
Olyanokat irogat hogy en pironkodom
Mivanitt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363736383639364036415001Next
Closed New Topic New Poll