d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1363636373638363936405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 8 2014 08:16am
Quote (RRC @ Oct 8 2014 03:10pm)
nincs is jobb feel, mint kiverni egy jó análpornóra edzés után


ezt a posztot elolvasom, és így fuj geci
tfw amikor pornót keresek akkor ilyen seggbe öklözött néger picsák is szembe jönnek és kissé különböző a reakcióm
tfw hormonok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 8 2014 09:30am
Végre van netem a munkahelyen, de le van tiltva a jsp...
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 09:31am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 8 2014 04:30pm)
Végre van netem a munkahelyen, de le van tiltva a jsp...


gondolom gürgü miatt
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 09:33am
Audinal is tiltva volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 8 2014 09:34am
Quote (tevetavamultija @ 8 Oct 2014 16:33)
Audinal is tiltva volt


lol milyen kis minihitler cégek

nálunk csak enmag van letiltva
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 8 2014 09:35am
>tfw birkapörkölt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 10:56am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 8 2014 03:35pm)
>tfw birkapörkölt


tfw tegnapi csirkemellet eszek amit úgy elborsoztam hogy 2 liter kólát meg kell innom mellé és még így is lerohad a pofám tőle
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2014 11:01am
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 8 2014 11:02am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:01)
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.


fahrii
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 8 2014 11:06am
Quote (fahrii @ Oct 8 2014 06:01pm)
Ma mentem Auchanba venni vállfát... de bazdmeg 3 db vállfáért elkérnek 450 ftot és ez a legolcsóbb... vagy darabja van még 180ért.
Helyette vettem ilyen vasat és hajtogatok belőle magamnak, faszomat húzzák le a szarjukkal.


innen mar csak egy lépés a farhát
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363636373638363936405001Next
Closed New Topic New Poll