d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1363436353636363736385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 7 2014 12:57pm
Quote (Anarkin @ 7 Oct 2014 19:56)
mi a game neve?


Alien Isolation

twitchen is kivételesen jó nézni, vannak ilyen heartratemonitoros streamek

pl

http://www.twitch.tv/tessachka

Quote (RRC @ 7 Oct 2014 20:03)
szerintem nagyon unalmas lesz egy idö után az egész és nem is félsz


még 1-2 órát játszottam vele csak
hol jársz?

This post was edited by fahrii on Oct 7 2014 01:04pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 01:03pm
Quote (fahrii @ 7 Oct 2014 20:40)
Mostmár alakulgat, az a jó h bármikor a nyakadba ugorhat az a dög, ha elbaszol valamit vagy zajolsz.


szerintem nagyon unalmas lesz egy idö után az egész és nem is félsz
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2014 01:05pm
van belole rendes rip?
nem szoktam horrorjatekokkal jatszani soha, utolso kb amnesia volt es azt is feluton abbahagytam, de ezt mindenhol hypeoljak ahol latom :s
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 7 2014 01:06pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Oct 2014 20:05)
van belole rendes rip?
nem szoktam horrorjatekokkal jatszani soha, utolso kb amnesia volt es azt is feluton abbahagytam, de ezt mindenhol hypeoljak ahol latom :s


3. szobában uninstall mert nem bírtam
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2014 01:08pm
Quote (Anarkin @ 7 Oct 2014 21:06)
3. szobában uninstall mert nem bírtam


en beleuntam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 7 2014 01:55pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Oct 2014 20:05)
van belole rendes rip?
nem szoktam horrorjatekokkal jatszani soha, utolso kb amnesia volt es azt is feluton abbahagytam, de ezt mindenhol hypeoljak ahol latom :s


van
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 7 2014 02:34pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 7 2014 08:08pm)
en beleuntam


wtf
50 perc alatt, egyseggel végigmentem rajta másodjára, elsőre is megvolt 3-4 óra alatt
jó hamar megunsz dolgokat
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 7 2014 02:36pm
Quote (Anarkin @ Oct 7 2014 08:06pm)
3. szobában uninstall mert nem bírtam


mit nem lehet bírni

méssz max néha kurjantassz egyet kettőt, ázol a saját szarodba, whatev's
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2014 02:40pm
Quote (lacketto @ 7 Oct 2014 22:34)
wtf
50 perc alatt, egyseggel végigmentem rajta másodjára, elsőre is megvolt 3-4 óra alatt
jó hamar megunsz dolgokat


kompetitiv online jatekok az oka
ott folyamatosan a sarkan kell legyen az ember + mindig van amiben jobba lehet valni
singleplayer jatekokban meg azt erzem csak hogy megyek amerre a game enged aztan itt pl legrosszabb esetben rossz szobaban kavargok 20 percig mert nemtom hogy merre a faszba volt az ajto amihez kulcsot talaltam epp, jobb esetben meg megtalalom egybol
a vizes resz volt amugy
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 7 2014 03:26pm
tfw rászáradt az ondó a billentyűkre
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363436353636363736385001Next
Closed New Topic New Poll