d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1363236333634363536365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 05:19am
Quote (bajcli @ 7 Oct 2014 12:57)
"kozrend ujragondolasa"

ez ilyen eufemizmus a rendorallam/munkataborok/statarium/halalbuntetes/nyilvanos kovezes/magyargarda helyett MI



Minden falulakonak ingyen kes szett.

This post was edited by RRC on Oct 7 2014 05:19am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 7 2014 06:48am
Quote (RRC @ 7 Oct 2014 12:19)
Minden falulakonak ingyen kes szett.


+ egy ingyenes tréning Rácz Úrral

This post was edited by fahrii on Oct 7 2014 06:48am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 7 2014 06:48am
Quote (RRC @ Oct 7 2014 12:19pm)
Minden falulakonak ingyen kes szett.


nevettem :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 7 2014 06:51am
Quote (fahrii @ Oct 7 2014 02:48pm)
+ egy ingyenes tréning Rácz Úrral


Soon ded
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 7 2014 07:09am
Quote (fahrii @ 7 Oct 2014 14:48)
+ egy ingyenes tréning Rácz Úrral


O lesz a kikepzo.

Quote (bajcli @ 7 Oct 2014 12:57)
"kozrend ujragondolasa"

ez ilyen eufemizmus a rendorallam/munkataborok/statarium/halalbuntetes/nyilvanos kovezes/magyargarda helyett MI


Amugy annyit takar, hogy polgarorseg bovitese meg par taggal, kamerarendszert csinalni a kozteruletekre, parkhoz, emlekmuvrkhrz, sportpalyahoz, etc foleg, mert ezeket kurjak szet.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 07:19am
Quote (tevetavamultija @ Oct 6 2014 05:40pm)
Senee kerd meg anyat hogy szerezzen neked egy kutyat)))) o nem basz at mint az emberek))


kutya rohadt jó lenne de nekem akkora kell h lehessen vele birkozni és panelban lakok és ide nem akarok nagy kutyát meg úgy alapvetően semiet se
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 07:33am
Quote (Senee @ 7 Oct 2014 15:19)
kutya rohadt jó lenne de nekem akkora kell h lehessen vele birkozni és panelban lakok és ide nem akarok nagy kutyát meg úgy alapvetően semiet se


lehugyozna téged XD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 7 2014 09:26am
tfw tegnap egy norvég milffel whiskyztünk 11ig
>ő fizetett mindent

Már tudom mi lesz az életcélom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 7 2014 09:35am
Quote (szabika @ Oct 7 2014 04:26pm)
tfw tegnap egy norvég milffel whiskyztünk 11ig
>ő fizetett mindent

Már tudom mi lesz az életcélom


hi vis
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 7 2014 09:36am
Quote (Senee @ Oct 7 2014 03:19pm)
kutya rohadt jó lenne de nekem akkora kell h lehessen vele birkozni és panelban lakok és ide nem akarok nagy kutyát meg úgy alapvetően semiet se


Nem kell lol
Nem arra h birkozz vele tarder kid, birkozz az ocseddel (vagy a baratnoddel mint fahrii xddd) vagy jarj te is valami kuzdosportra)) ilyen kis aranyos kutya is eleg lenne neked, ami ugral ha hazaersz es seneet akarja))
Ajanlotta a pszihologus is, depresszio ellen jo )))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363236333634363536365001Next
Closed New Topic New Poll