d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1363136323633363436355001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 01:37pm
Quote (Baleee @ 6 Oct 2014 20:34)
Tfw holnap keszul el a kepviselojelolti szorolapom es plakaton, szerdan mar elkezdik szorni/ragasztgatni apumek meg par ismeros, aztan penteken meg en is a maradekot. :)))

Falugyulesen a multkori jelolti bemutatkozas is jol sikerult.


Hat te tenyleg mindenhez ertesz :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2014 01:38pm
Quote (Rawen @ 6 Oct 2014 21:35)
szebb jövőt


"Fuggetlen jelolt"

Meg kurva messze all a dolog egyebkent is a jobbiktol. :/


Quote
Céljaim:
- Fiatalok bevonása a község Közéletébe,
- A falugyűléstől független civil fórum kialakítása,
- A képviselőtestületi ülések tartalmának nyilvánossá tétele,
- A szakmát és egyetemet végző diákjaink számára ösztöndíj alapítása,
- Közhasznú szervezetek tevékenységének kiszélesítése,
- Sport- és Kulturális rendezvények szervezése és támogatása,
- Fásítási és virágosítási program létrehozása,
- Közrend újragondolása.


This post was edited by Baleee on Oct 6 2014 01:38pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 6 2014 01:39pm
Quote (Baleee @ 6 Oct 2014 20:38)
"Fuggetlen jelolt"

Meg kurva messze all a dolog egyebkent is a jobbiktol. :/


Céljaim:
- Fiatalok bevonása a község Közéletébe,
- A falugyűléstől független civil fórum kialakítása,
- A képviselőtestületi ülések tartalmának nyilvánossá tétele,
- A szakmát és egyetemet végző diákjaink számára ösztöndíj alapítása,
- Közhasznú szervezetek tevékenységének kiszélesítése,
- Sport- és Kulturális rendezvények szervezése és támogatása,
- Fásítási és virágosítási program létrehozása,
- Közrend újragondolása.


nem is rossz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2014 01:43pm
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Oct 2014 21:39)
nem is rossz


Szerintem se lett amugy rossz.

Inb4 megjegyzesek videkkel kapcsolatban:
haromezer fos falu, 1,5 milliardos koltsegvetessel.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 6 2014 01:44pm
Quote (Baleee @ 6 Oct 2014 20:43)
Szerintem se lett amugy rossz.

Inb4 megjegyzesek videkkel kapcsolatban:
haromezer fos falu, 1,5 milliardos koltsegvetessel.


elkene sikkasztanod egy ket-harom evi koltsegvetest aztan kikoltozni a bahamakra )))
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2014 01:45pm
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Oct 2014 21:44)
elkene sikkasztanod egy ket-harom evi koltsegvetest aztan kikoltozni a bahamakra )))


Vinnem is magammal szenat, hogy legyen kivel wowozni, me gpizzakolazni.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 01:51pm
Quote (Baleee @ 6 Oct 2014 20:43)
Szerintem se lett amugy rossz.

Inb4 megjegyzesek videkkel kapcsolatban:
haromezer fos falu, 1,5 milliardos koltsegvetessel.


Es ebbol mennyit kaszal egy kepviselo?

Suli mellett mennyire tudod csinalni ?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2014 01:58pm
Quote (josheide @ 6 Oct 2014 21:51)
Es ebbol mennyit kaszal egy kepviselo?

Suli mellett mennyire tudod csinalni ?


Kepviseloi tiszteletdij dunno mennyi. Talan 20-30k huf/ho.

Eleg sokat vagyok otthon, meg nem egyedul csinalnam. Sok olyan fiatal van, meg sokkal beszeltem akinek inkabb az kell, hogy megmondja valaki nekik, hogy most mondjuk szervezunk egy sakkversenyt, akkor te ezt csinalod, te meg azt intezed, de maguktol nem kepesek ilyenekre, mert nincs motivacio, vagy nem tudom.

Minimalis ido reszemrol egy program megtervezese, meg megvannak az ismerosok is, akik leginkabb idejukkel szponzoralni tudjak ezeket. Mert pl egy sakkverseny, vagy emlek sportversenyek (okt 23, aug 20, marcius 15 futas, etc) megrendezese nem feltetlen penz kerdese, csak legyen 2-3 ember, aki megteszi a szukseges lepeseket a megvalositashoz.

Regen is voltak ilyenek, csak kioregedtek/meguntak, aztan az utobbi 5-6 evben elkoptak ezek a rendezvenyek, mert nincs aki leszervezze, csak utobbi evekben nem ertem en sem ra ilyenekre, de mostansag egyre jobban.

Most lesz pl Medvesi Fotos Maraton hetvegen. Elozo evben volt elso (bar ez tolunk messzebb van, nem a mi falunkhoz kotheto), de total onkentesek szerveztek ossze. Idegenvezetes fotosoknak is onkentes volt, technikusi brigadunk is az volt (iden is az lesz). Kijott par fototechnikai cuccokat arulo cig, hozott mintatermekeket, ennyi. Belepo ara annyira volt kalkulalva, amit ki kellett fizetni egyebkent is, szal kozossegi haz berles, kaja biztositas, etc.

Nah csak arra akartam kilyukadni, hogy nem penz kerdese egy rendezveny megszervezese elso sorban. Inkabb par lelkes fiatal kell, aki kocsinak dol, telefonal, intezkedik.

This post was edited by Baleee on Oct 6 2014 01:59pm
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 6 2014 02:03pm
Quote (Baleee @ Oct 6 2014 09:34pm)
Tfw holnap keszul el a kepviselojelolti szorolapom es plakaton, szerdan mar elkezdik szorni/ragasztgatni apumek meg par ismeros, aztan penteken meg en is a maradekot. :)))

Falugyulesen a multkori jelolti bemutatkozas is jol sikerult.


Ohh boy
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 7 2014 04:57am
Quote (Baleee @ 6 Oct 2014 21:38)
"Fuggetlen jelolt"

Meg kurva messze all a dolog egyebkent is a jobbiktol. :/


"kozrend ujragondolasa"

ez ilyen eufemizmus a rendorallam/munkataborok/statarium/halalbuntetes/nyilvanos kovezes/magyargarda helyett MI
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363136323633363436355001Next
Closed New Topic New Poll