d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1363036313632363336345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 6 2014 01:34am
Quote (Anarkin @ Oct 6 2014 07:30am)
keletiek...
nen tudom eldönteni hogy a lánya vagy a felesége


dukd meg mind a 3at
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 01:34am
Quote (Anarkin @ 6 Oct 2014 09:30)
keletiek...
nen tudom eldönteni hogy a lánya vagy a felesége


mindkettő
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 01:49am
Quote (Anarkin @ Oct 6 2014 06:50am)
pedig ez is lehet opció :D legalábbis ezekkel a tünetekkel én már találkoztam így
a koncepció főként ott hibás, hogy nem fog kiesni rázástól

régen AMD procim érezte hogy gondok vannak, lebaszta a teljesítményét, de szoftveresen ezt én nem láttam task managerben, olyan volt mintha zúzna tovább
és a por volt a legkisebb keresztmetszet, mert a ventillátor kb 10-et pörgött percenként miatta



ezt pl 3 hete szedtem ki az ATI kártyából xd
http://i.imgur.com/cIYEdDU.png


Jézusom
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2014 11:40am
kicsit olyan ez a hunsub most mint egy vadnyugati kocsma
egyik behúz a másiknak és a köv. pillanatban mindenki mindenkit ver
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 6 2014 11:40am
People like when other people are happy, its the human side of you. I call it my dog side though, when you're just psyched that someone else is fuckin happy it makes you want to jut join in and be happy with them. Kind of like running up to a dog and being all excited just pumps it up for playtime.


Senee kerd meg anyat hogy szerezzen neked egy kutyat)))) o nem basz at mint az emberek))
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 6 2014 11:42am
Quote (Anarkin @ 6 Oct 2014 19:40)
kicsit olyan ez a hunsub most mint egy vadnyugati kocsma
egyik behúz a másiknak és a köv. pillanatban mindenki mindenkit ver


Én csak állok a sarokban és tolom a sok arcpálmát.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2014 11:43am
Quote (Genthor @ 6 Oct 2014 18:42)
Én csak állok a sarokban és tolom a sok arcpálmát.


Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 6 2014 11:44am
Quote (Anarkin @ 6 Oct 2014 19:43)
http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-basic/popcorn.gif


Pattogatott kukoricám sajnos nincs. :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 6 2014 01:34pm
Tfw holnap keszul el a kepviselojelolti szorolapom es plakaton, szerdan mar elkezdik szorni/ragasztgatni apumek meg par ismeros, aztan penteken meg en is a maradekot. :)))

Falugyulesen a multkori jelolti bemutatkozas is jol sikerult.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 01:35pm
Quote (Baleee @ 6 Oct 2014 21:34)
Tfw holnap keszul el a kepviselojelolti szorolapom es plakaton, szerdan mar elkezdik szorni/ragasztgatni apumek meg par ismeros, aztan penteken meg en is a maradekot. :)))

Falugyulesen a multkori jelolti bemutatkozas is jol sikerult.


szebb jövőt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1363036313632363336345001Next
Closed New Topic New Poll