pedig ez is lehet opció

legalábbis ezekkel a tünetekkel én már találkoztam így
a koncepció főként ott hibás, hogy nem fog kiesni rázástól
régen AMD procim érezte hogy gondok vannak, lebaszta a teljesítményét, de szoftveresen ezt én nem láttam task managerben, olyan volt mintha zúzna tovább
és a por volt a legkisebb keresztmetszet, mert a ventillátor kb 10-et pörgött percenként miatta
ezt pl 3 hete szedtem ki az ATI kártyából xd
http://i.imgur.com/cIYEdDU.png