d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1362936303631363236335001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 5 2014 03:05pm
>szinházba járni amikor itthon van a wow
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 5 2014 03:18pm
>szinhazba jarni amikor itt a hunsub
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 5 2014 03:20pm
>színház az egész világ

This post was edited by HunIndex on Oct 5 2014 03:21pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 12:09am
Ket napja 120%-on fut a procim amikor lolozok es 60 fps helyett ilyen 10-20-30 fpsen szenved
Ismerosom ram ir, hogy "viccen kivul : eazd meg egy kicsit a laptopot, lehet belement valahova egy kis por"
Es ez a gyerek informatika tagozaton van kozep iskolaban (altalanosban is azon volt)
> Kozoktatas
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 6 2014 12:18am
Quote (xGurke @ Oct 6 2014 06:09am)
Ket napja 120%-on fut a procim amikor lolozok es 60 fps helyett ilyen 10-20-30 fpsen szenved
Ismerosom ram ir, hogy "viccen kivul : eazd meg egy kicsit a laptopot, lehet belement valahova egy kis por"
Es ez a gyerek informatika tagozaton van kozep iskolaban (altalanosban is azon volt)
> Kozoktatas


tényleg segít, ha néha kifújod, kiporszívózod belőle a port

laptopot gondolom nehezebb szétszedni vagy idk sose volt ezért a rázás a jó megoldás haha
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 6 2014 12:29am
Quote (Senee @ Oct 6 2014 08:18am)
tényleg segít, ha néha kifújod, kiporszívózod belőle a port

laptopot gondolom nehezebb szétszedni vagy idk sose volt ezért a rázás a jó megoldás haha


nem fasz ez, hogy rázzad

de egyébként típusfüggő is, a ventillátoroknál érdemes kiszedni a port úgy félévente.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 12:32am
Quote (Senee @ Oct 6 2014 06:18am)
tényleg segít, ha néha kifújod, kiporszívózod belőle a port

laptopot gondolom nehezebb szétszedni vagy idk sose volt ezért a rázás a jó megoldás haha


:)
Azt estleg meg tudod mondani melyik alkatrésznek tesz jot ha razod?
En ugy tudom a merevlemez pl szereti

This post was edited by xGurke on Oct 6 2014 12:39am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2014 12:50am
Quote (xGurke @ 6 Oct 2014 07:09)
Ket napja 120%-on fut a procim amikor lolozok es 60 fps helyett ilyen 10-20-30 fpsen szenved
Ismerosom ram ir, hogy "viccen kivul : eazd meg egy kicsit a laptopot, lehet belement valahova egy kis por"
Es ez a gyerek informatika tagozaton van kozep iskolaban (altalanosban is azon volt)
> Kozoktatas


pedig ez is lehet opció :D legalábbis ezekkel a tünetekkel én már találkoztam így
a koncepció főként ott hibás, hogy nem fog kiesni rázástól

régen AMD procim érezte hogy gondok vannak, lebaszta a teljesítményét, de szoftveresen ezt én nem láttam task managerben, olyan volt mintha zúzna tovább
és a por volt a legkisebb keresztmetszet, mert a ventillátor kb 10-et pörgött percenként miatta



ezt pl 3 hete szedtem ki az ATI kártyából xd

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 6 2014 12:53am
Quote (Anarkin @ Oct 6 2014 06:50am)
pedig ez is lehet opció :D legalábbis ezekkel a tünetekkel én már találkoztam így
a koncepció főként ott hibás, hogy nem fog kiesni rázástól

régen AMD procim érezte hogy gondok vannak, lebaszta a teljesítményét, de szoftveresen ezt én nem láttam task managerben, olyan volt mintha zúzna tovább
és a por volt a legkisebb keresztmetszet, mert a ventillátor kb 10-et pörgött percenként miatta



ezt pl 3 hete szedtem ki az ATI kártyából xd
http://i.imgur.com/cIYEdDU.png


karkötő



Quote (xGurke @ Oct 6 2014 06:32am)
:)
Azt estleg meg tudod mondani melyik alkatrésznek tesz jot ha razod?
En ugy tudom a merevlemez pl szereti

szerintem mindegyiknek
mint egy rossz gyereket, ha jól megrázod akkor észhez tér
X:DF:XDGXD:
én ütni is szoktam
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 6 2014 01:30am
keletiek...
nen tudom eldönteni hogy a lánya vagy a felesége
Go Back To Magyar Topic List
Prev1362936303631363236335001Next
Closed New Topic New Poll