Quote (xGurke @ 6 Oct 2014 07:09)
Ket napja 120%-on fut a procim amikor lolozok es 60 fps helyett ilyen 10-20-30 fpsen szenved
Ismerosom ram ir, hogy "viccen kivul : eazd meg egy kicsit a laptopot, lehet belement valahova egy kis por"
Es ez a gyerek informatika tagozaton van kozep iskolaban (altalanosban is azon volt)
> Kozoktatas
pedig ez is lehet opció

legalábbis ezekkel a tünetekkel én már találkoztam így
a koncepció főként ott hibás, hogy nem fog kiesni rázástól
régen AMD procim érezte hogy gondok vannak, lebaszta a teljesítményét, de szoftveresen ezt én nem láttam task managerben, olyan volt mintha zúzna tovább
és a por volt a legkisebb keresztmetszet, mert a ventillátor kb 10-et pörgött percenként miatta
ezt pl 3 hete szedtem ki az ATI kártyából xd
