d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13623633643653664765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 27 2015 05:11pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 27 Aug 2015 23:56)
veszel 1 wifiroutert, ugy
szivesen


pls
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 27 2015 06:10pm
Quote (MarcusD @ Aug 27 2015 10:54pm)
hogy lehet számítógép internetét megosztani a telefonnak?
nem akarok 700 megát mobilnettel letölteni és nincs wifi itthon


Bedugot usb-t es a telefonon megkerdezi hogy hasznalni akarod e a szamitogep netjet ha androidod van.

Ha iphone akkor !XD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 28 2015 12:00am
Quote (MarcusD @ Aug 27 2015 10:54pm)
hogy lehet számítógép internetét megosztani a telefonnak?
nem akarok 700 megát mobilnettel letölteni és nincs wifi itthon



Van erre program tuti
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 28 2015 05:46am
uristen bazmeg mi van a keletinel, brutalis. nem akartam hinni a szememnek

also voltam 1 masik allasinterjun, ez kibaszott szimpatikus hely volt, meg a feladatkor is nagyon jo lenne, most kurvara nemtom eldonteni hogyha osszejon a japan cucc akkor arra menjek-e ahol mondjuk sokkal uncsibb es korlatozottabb munkam lenne, vagy jojjek ide ahol mondjuk biztos kevesebb lenne a zsé is, de sokkal jobban tetszene sztem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2015 05:48am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Aug 2015 13:46)
uristen bazmeg mi van a keletinel, brutalis. nem akartam hinni a szememnek

also voltam 1 masik allasinterjun, ez kibaszott szimpatikus hely volt, meg a feladatkor is nagyon jo lenne, most kurvara nemtom eldonteni hogyha osszejon a japan cucc akkor arra menjek-e ahol mondjuk sokkal uncsibb es korlatozottabb munkam lenne, vagy jojjek ide ahol mondjuk biztos kevesebb lenne a zsé is, de sokkal jobban tetszene sztem


inkább azt csináld amit élvezel imo
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 28 2015 05:50am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 28 2015 12:48pm)
inkább azt csináld amit élvezel imo


japanban is elveznem a vegtelen free puncit sztem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 28 2015 07:17am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Aug 2015 13:46)
uristen bazmeg mi van a keletinel, brutalis. nem akartam hinni a szememnek

also voltam 1 masik allasinterjun, ez kibaszott szimpatikus hely volt, meg a feladatkor is nagyon jo lenne, most kurvara nemtom eldonteni hogyha osszejon a japan cucc akkor arra menjek-e ahol mondjuk sokkal uncsibb es korlatozottabb munkam lenne, vagy jojjek ide ahol mondjuk biztos kevesebb lenne a zsé is, de sokkal jobban tetszene sztem


Szerintem japán nagy kaland lenne
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2015 07:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Aug 2015 13:50)
japanban is elveznem a vegtelen free puncit sztem


kóreai lányok > japán lányok
de így nagyságrendekkel :s
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Aug 28 2015 07:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Aug 2015 14:20)
kóreai lányok > japán lányok
de így nagyságrendekkel :s


szolj ha tervezed az utat gurkehez, veled tartanek, egy gslt megnezhetnenk eloben
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 28 2015 07:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 28 2015 02:20pm)
kóreai lányok > japán lányok
de így nagyságrendekkel :s


ez te is tudod hogy faszsag, csak azert mondod mert korea biased vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev13623633643653664765Next
Add Reply New Topic New Poll