Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Aug 2015 13:46)
uristen bazmeg mi van a keletinel, brutalis. nem akartam hinni a szememnek
also voltam 1 masik allasinterjun, ez kibaszott szimpatikus hely volt, meg a feladatkor is nagyon jo lenne, most kurvara nemtom eldonteni hogyha osszejon a japan cucc akkor arra menjek-e ahol mondjuk sokkal uncsibb es korlatozottabb munkam lenne, vagy jojjek ide ahol mondjuk biztos kevesebb lenne a zsé is, de sokkal jobban tetszene sztem
inkább azt csináld amit élvezel imo