d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1362363364365366660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 19 2013 05:21pm
Quote (Eoghan @ 20 Jan 2013 00:58)


Ezeknek a nagyrésze user error...


csak egy példa:
A jobb oldali menühöz telejsen fel kell vinni a piros nyílhoz az egeret, el kell érnie az (1980:0)!!! koordinátákat, amikor is átlátszóan jön elő, majd ahhoz, gogy teljesen előjöjjön a kék nyílig kell lehúzni a képernyő szélén.
^^



Én belaktam és nem lassult be egyáltalán, a boot is gyors, ott valami driver gond lesz, amiért viszont nem lehet a wint okolni, az a gyártó dolga. Valóban ezzel némelyik gyártó lassan készül el (még az asusnak is van elmaradása!)

Az alap metrós videó,zene az az egységsugarú usernek van, az a tömegeknek az anyukáknak készült, akiknek az egyszerűbb. Kb 2 perc után átraktam alapértelmezett képnézegetőnek a régi villámnézegetőt (benne van mindenféle mókolás nélkül ez még mindig része a rendszernek), videóra eddig is vlct használtam ezután is azt fogok, és zenére meg winampot.

Viszont ami nagyon jó a start menüben az az interaktivitása:

ott a levelezésnél látni lehet ha levelem jött, mindenféle fiókot támogat.
az üzeneteknél is minden létező fiókot egyesít, még az fb-t és egyéb szolgáltatásokat is.
http://3.ii.gl/6d-SFK.png

A kapcsolatokban is mindenki benne van:
http://1.ii.gl/bN2SIh.png
itt kiválasztva bármilyen platformon azonnal tudok neki írni.

A naptáron is, levelezőn is, mindenhol azonnal látok mindent ha esemény történik, meg rendszerüzenet jön, akkor is ha meg sincs nyitva mondjuk az fb:





Nem kell kimenned a desktopra az óráért::





Nem kell live ID a vezérlőpulthoz. Simán használható a régi típusú win userrel is, csak az online accountot igénylő szolgáltatások nem mennek nélküle.

A kereső is elég durván jó lett:
abban keresek amiben akarok, célzottan. Sőt, ha a chomet választom itt, akkor a googleban keres.
http://2.ii.gl/ie2Vk0.png



most így ennyi, még a többire is tudnék írni, de késő van.
az egyetlen amibe nem tudok belekötni a kinézet, az vagy bejön vagy nem.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 19 2013 05:22pm
jezusom
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 19 2013 05:23pm
Quote (RRC @ Jan 20 2013 12:22am)
jezusom


mi történt
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 19 2013 05:39pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 20 2013 12:21am)
Ezeknek a nagyrésze user error...


csak egy példa:
A jobb oldali menühöz telejsen fel kell vinni a piros nyílhoz az egeret, el kell érnie az (1980:0)!!! koordinátákat, amikor is átlátszóan jön elő, majd ahhoz, gogy teljesen előjöjjön a kék nyílig kell lehúzni a képernyő szélén.
^^
http://4.ii.gl/j-j5Nq.png


Én belaktam és nem lassult be egyáltalán, a boot is gyors, ott valami driver gond lesz, amiért viszont nem lehet a wint okolni, az a gyártó dolga. Valóban ezzel némelyik gyártó lassan készül el (még az asusnak is van elmaradása!)

Az alap metrós videó,zene az az egységsugarú usernek van, az a tömegeknek az anyukáknak készült, akiknek az egyszerűbb. Kb 2 perc után átraktam alapértelmezett képnézegetőnek a régi villámnézegetőt (benne van mindenféle mókolás nélkül ez még mindig része a rendszernek), videóra eddig is vlct használtam ezután is azt fogok, és zenére meg winampot.

Viszont ami nagyon jó a start menüben az az interaktivitása:

ott a levelezésnél látni lehet ha levelem jött, mindenféle fiókot támogat.
az üzeneteknél is minden létező fiókot egyesít, még az fb-t és egyéb szolgáltatásokat is.
http://3.ii.gl/6d-SFK.png

A kapcsolatokban is mindenki benne van:
http://1.ii.gl/bN2SIh.png
itt kiválasztva bármilyen platformon azonnal tudok neki írni.

A naptáron is, levelezőn is, mindenhol azonnal látok mindent ha esemény történik, meg rendszerüzenet jön, akkor is ha meg sincs nyitva mondjuk az fb:
http://3.ii.gl/27_ctT.png




Nem kell kimenned a desktopra az óráért::
http://2.ii.gl/o1H-F.png




Nem kell live ID a vezérlőpulthoz. Simán használható a régi típusú win userrel is, csak az online accountot igénylő szolgáltatások nem mennek nélküle.

A kereső is elég durván jó lett:
abban keresek amiben akarok, célzottan. Sőt, ha a chomet választom itt, akkor a googleban keres.
http://2.ii.gl/ie2Vk0.png



most így ennyi, még a többire is tudnék írni, de késő van.
az egyetlen amibe nem tudok belekötni a kinézet, az vagy bejön vagy nem.


azzal nem vitatkozok egy percig sem, hogy user error. az egyetlen dolog, ami tetszett az az, hogy négy csillaggal be lehet jelentkezni a fiókba jelszó nélkül. baromi jó ötlet.
nekem a mail dühítő, hogy nem tudok csak simán drag and droppolni bele egy képet(vagy tudok? már nem merek mondani semmit, mert kiderül hogy csak én nem tudok róla kisujjból kiszopkodva) vagy ráhúzva egy filet egyből komposztálni egy levelet. emiatt maradt a thunderbird helyette. alapvetően a koncepció dühít, hogy benne van egy rakat program és használhatatlanok(photo,video,music kapásból. pedig miért ne lehetne jó? miért kell fapados szutykokat tenni le emberek ezrei elé?). próbálkoztam a metros skypeppal, de akkor töröltem le, amikor észre vettem, hogy a mixerben nem jelenik meg külön appként. visszatettem a "hagyományosat". na az kétszer is ott lett a mixerben és egyikre reagál is legalább. meg úgy alapvetően bajos, hogy nem lehet a metro appok hangerejét külön szabályozni. vagy nem jöttem rá,hogy hogyan kell hopp
gadgetekért vérzik a szívem. ha lenne valami ingyenes windows 8 tréning tuti elmennék ha megtanítanának jó hatásfokkal használni és kiköszörülni a user errorokat, ha már természetesen nem akar úgy viselkedni ahogy kívánná az ember vagy számít rá vagy megszokta vagy tököm tudja
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Jan 20 2013 12:32am
win8 speciál bpptja okozhat adatveszést, ha más OS is használja azt a háttértárat

alma tulajok, milyen lett az FB integrált voip szolgáltatása?

This post was edited by Akizk on Jan 20 2013 12:32am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 20 2013 02:57am
Quote (CyberPunk666 @ 20 Jan 2013 00:21)
Ezeknek a nagyrésze user error...


csak egy példa:
A jobb oldali menühöz telejsen fel kell vinni a piros nyílhoz az egeret, el kell érnie az (1980:0)!!! koordinátákat, amikor is átlátszóan jön elő, majd ahhoz, gogy teljesen előjöjjön a kék nyílig kell lehúzni a képernyő szélén.
^^
http://4.ii.gl/j-j5Nq.png


Én belaktam és nem lassult be egyáltalán, a boot is gyors, ott valami driver gond lesz, amiért viszont nem lehet a wint okolni, az a gyártó dolga. Valóban ezzel némelyik gyártó lassan készül el (még az asusnak is van elmaradása!)

Az alap metrós videó,zene az az egységsugarú usernek van, az a tömegeknek az anyukáknak készült, akiknek az egyszerűbb. Kb 2 perc után átraktam alapértelmezett képnézegetőnek a régi villámnézegetőt (benne van mindenféle mókolás nélkül ez még mindig része a rendszernek), videóra eddig is vlct használtam ezután is azt fogok, és zenére meg winampot.

Viszont ami nagyon jó a start menüben az az interaktivitása:

ott a levelezésnél látni lehet ha levelem jött, mindenféle fiókot támogat.
az üzeneteknél is minden létező fiókot egyesít, még az fb-t és egyéb szolgáltatásokat is.
http://3.ii.gl/6d-SFK.png

A kapcsolatokban is mindenki benne van:
http://1.ii.gl/bN2SIh.png
itt kiválasztva bármilyen platformon azonnal tudok neki írni.

A naptáron is, levelezőn is, mindenhol azonnal látok mindent ha esemény történik, meg rendszerüzenet jön, akkor is ha meg sincs nyitva mondjuk az fb:
http://3.ii.gl/27_ctT.png




Nem kell kimenned a desktopra az óráért::
http://2.ii.gl/o1H-F.png




Nem kell live ID a vezérlőpulthoz. Simán használható a régi típusú win userrel is, csak az online accountot igénylő szolgáltatások nem mennek nélküle.

A kereső is elég durván jó lett:
abban keresek amiben akarok, célzottan. Sőt, ha a chomet választom itt, akkor a googleban keres.
http://2.ii.gl/ie2Vk0.png



most így ennyi, még a többire is tudnék írni, de késő van.
az egyetlen amibe nem tudok belekötni a kinézet, az vagy bejön vagy nem.


én sajnos nem bírtam a win8at, 2 hét után repült vissza a 7, majd ha lejárt fél év múlva az előfizum és wp8ra cserélek visszatérek a témához, addig nn (facebookot meg társait amúgy se használom szal ez a része nem hoz lázba)
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 20 2013 10:17am
Quote (Akizk @ Jan 20 2013 07:32am)
win8 speciál bpptja okozhat adatveszést, ha más OS is használja azt a háttértárat

alma tulajok, milyen lett az FB integrált voip szolgáltatása?


Itthon nem elérhető, csak USA és Kanada. Androidon/Wp-n milyen?
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 20 2013 02:51pm
Sziasztok !
Van vkinek s3? Személyes vélemény róla? Mi tetszik/nem benne?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 20 2013 03:14pm
Quote (grinderpet @ 20 Jan 2013 22:51)
Sziasztok !
Van vkinek s3? Személyes vélemény róla? Mi tetszik/nem benne?


nekem az van, de nem meselek rola, mert felek, hogy ellopod
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1362363364365366660Next
Add Reply New Topic New Poll