Quote (Psyclon @ 7 May 2011 14:32)
wááááááááááá de utálmo ezt a csajt.
Nekem is nagy a pofám, de ez xDDD ez kééééééééész.
kérdés hogy mi van náluk.
szépen vissza tőlük mindent és ki veluk a gecibe. tököm tele már hogy mást se lehet guild chaten olvasni csak sirás-rivás, meg egymás gyalázása.
ha te vagy a vezér, akkor határozd el magad, különben előbb-utőbb szarba sem fogják venni a szavad, majd megy a sirás hogy majd ha Ati mondja akkor...