d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1362363364365366381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 3 2011 05:20pm
Quote (A122 @ 4 May 2011 00:12)
Mennyibe?


:ph34r:
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 4 2011 12:50am
Quote (Psyclon @ May 4 2011 12:20am)
:ph34r:


akkor most donolj nekem réjnbowra !
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 5 2011 12:29pm
uP :ph34r:
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 5 2011 01:19pm
Quote (Psyclon @ May 5 2011 07:29pm)
uP  :ph34r:


wat
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2011 04:38am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2011 08:32am
wááááááááááá de utálmo ezt a csajt.

Nekem is nagy a pofám, de ez xDDD ez kééééééééész.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
May 7 2011 09:30am
Quote (Psyclon @ 7 May 2011 14:32)
wááááááááááá de utálmo ezt a csajt.

Nekem is nagy a pofám, de ez xDDD ez kééééééééész.


kérdés hogy mi van náluk.

szépen vissza tőlük mindent és ki veluk a gecibe. tököm tele már hogy mást se lehet guild chaten olvasni csak sirás-rivás, meg egymás gyalázása.

ha te vagy a vezér, akkor határozd el magad, különben előbb-utőbb szarba sem fogják venni a szavad, majd megy a sirás hogy majd ha Ati mondja akkor...
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 7 2011 09:51am
Quote (Psyclon @ 7 May 2011 16:32)
wááááááááááá de utálmo ezt a csajt.

Nekem is nagy a pofám, de ez xDDD ez kééééééééész.


Megnéztem a topicot, szerintem az az 1 gp/hónap egy LS guildbe nem egy nagy teher :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2011 10:33am
Quote (Baresz @ 7 May 2011 16:30)
kérdés hogy mi van náluk.

szépen vissza tőlük mindent és ki veluk a gecibe. tököm tele már hogy mást se lehet guild chaten olvasni csak sirás-rivás, meg egymás gyalázása.

ha te vagy a vezér, akkor határozd el magad, különben előbb-utőbb szarba sem fogják venni a szavad, majd megy a sirás hogy majd ha Ati mondja akkor...


Quote (ZsDanee @ 7 May 2011 16:51)
Megnéztem a topicot, szerintem az az 1 gp/hónap egy LS guildbe nem egy nagy teher :D


Most én vagyok a faszkalap mert kivágtam a gecibe.
Még Ati is ezt mondja.

Hát öcsém >.<
Member
Posts: 46,008
Joined: Dec 9 2007
Gold: 299,763.59
May 7 2011 10:43am
Nice one Psyclon.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1362363364365366381Next
Closed New Topic New Poll