d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1362363364365366410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 03:59am
Quote (szabika @ 9 Aug 2011 11:41)
lofasz fényt termelnél


Nem.. Anno a Tilos rádió asszem 1 napi adását 1!!! bringáról biztosították áramilag.

Az akksi a drága amúgy hozzá, ami értelmesen tárolja is az áramot.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2011 04:02am
Quote (Baleee @ 9 Aug 2011 11:59)
Nem.. Anno a Tilos rádió asszem 1 napi adását 1!!! bringáról biztosították áramilag.

Az akksi a drága amúgy hozzá, ami értelmesen tárolja is az áramot.

na majd utánanézek, ha lesz pénzem

Quote (szabika @ 9 Aug 2011 11:41)
lofasz fényt termelnél


volton telefont lehetett tölteni, dinamóval.. nem volt hatékony, de 20-30 perc és fullra töltődött a nokiám
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 04:04am
Quote (tevetava @ 9 Aug 2011 12:02)
na majd utánanézek, ha lesz pénzem



volton telefont lehetett tölteni, dinamóval.. nem volt hatékony, de 20-30 perc és fullra töltődött a nokiám


Az azért egy kicsit hatékony.
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 10 2011 05:19pm

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 13 2011 04:58am
Fail 10 km körül megfordultam es legurultam amilyen egyenes háttal csak tudtam, aztán jöttünk haza. Apa vezetett, úgy fájt/fáj a hátam+derekam, hogy megőrülök. Ebből lehet orvos lesz.

Egy ideig kiállva kevés üléssel próbáltam, de nem bírtam volna tovább menni.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 13 2011 05:08am
Quote (Baleee @ 13 Aug 2011 11:58)
Fail 10 km körül megfordultam es legurultam amilyen egyenes háttal csak tudtam, aztán jöttünk haza. Apa vezetett, úgy fájt/fáj a hátam+derekam, hogy megőrülök. Ebből lehet orvos lesz.

Egy ideig kiállva kevés üléssel próbáltam, de nem bírtam volna tovább menni.


Flector tapasz + utána hátúszás sokat segít
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 13 2011 05:54am
Quote (ace07 @ 13 Aug 2011 13:08)
Flector tapasz + utána hátúszás sokat segít


Tapasz? Hmm erről még nem hallottam, a krémet azt szoktam használni, bár a fastumot jobban szerettem régen, csak az a baj, nem volt itthon meg inkább szenvedtem esténként, mint elmenjek S.tarjánba a gyógyszertárba.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 13 2011 06:19am
Quote (Baleee @ Aug 13 2011 11:58am)
Fail 10 km körül megfordultam es legurultam amilyen egyenes háttal csak tudtam, aztán jöttünk haza. Apa vezetett, úgy fájt/fáj a hátam+derekam, hogy megőrülök. Ebből lehet orvos lesz.

Egy ideig kiállva kevés üléssel próbáltam, de nem bírtam volna tovább menni.


^^
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Aug 13 2011 07:47am
Quote (Baleee @ 13 Aug 2011 12:58)
Fail 10 km körül megfordultam es legurultam amilyen egyenes háttal csak tudtam, aztán jöttünk haza. Apa vezetett, úgy fájt/fáj a hátam+derekam, hogy megőrülök. Ebből lehet orvos lesz.

Egy ideig kiállva kevés üléssel próbáltam, de nem bírtam volna tovább menni.



:o

Hol voltál + mi történt? O.o'
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 13 2011 08:32am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 13 Aug 2011 15:47)
:o

Hol voltál + mi történt? O.o'


Velo.hu altal szervezett kékesi csúcstámadás lett volna.
Gyöngyösről kékes parkolóig (18km, 800m emelkedés, Gyöngyös-Mátrafüred-Mátraháza-Kékestető).

Majd legközelebb.

Amúgy semmi extra, még múlt hétvégén meghúz(hat)tam a derekam/hátam, valamennyire javult, edzés közben is előjött csütörtökön, de nem annyira, ma viszont meghaltam és inkább visszafordultam.

Quote (szabika @ 13 Aug 2011 14:19)
^^


Én legalább megpróbáltam így is és nem sírtam, mint te. Mondjuk az, hogy satnya vagy, az egy jó ok. :DDD

This post was edited by Baleee on Aug 13 2011 08:33am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1362363364365366410Next
Add Reply New Topic New Poll