Quote (RiNGiSpiLeR @ 13 Aug 2011 15:47)

Hol voltál + mi történt? O.o'
Velo.hu altal szervezett kékesi csúcstámadás lett volna.
Gyöngyösről kékes parkolóig (18km, 800m emelkedés, Gyöngyös-Mátrafüred-Mátraháza-Kékestető).
Majd legközelebb.
Amúgy semmi extra, még múlt hétvégén meghúz(hat)tam a derekam/hátam, valamennyire javult, edzés közben is előjött csütörtökön, de nem annyira, ma viszont meghaltam és inkább visszafordultam.
Quote (szabika @ 13 Aug 2011 14:19)
^^
Én legalább megpróbáltam így is és nem sírtam, mint te. Mondjuk az, hogy satnya vagy, az egy jó ok. :DDD
This post was edited by Baleee on Aug 13 2011 08:33am