☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
362
363
364
365
366
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 537860
Replies: 41134
Track Topic
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#3631
Oct 31 2010 02:39pm
Quote (Saenchai @ 31 Oct 2010 21:37)
A D2 PVP AZ ÜBERKIRÁJ ÉN VAGYOK BENNE A PRO MINDENKI MÁS SZAR
http://knowyourmeme.com/i/000/079/811/original/1288297272964.jpg
i ruff'd
emlékszem amikor cod2fagek sírtak cod4 miatt.
This post was edited by ElCapitano on Oct 31 2010 02:43pm
TheElderOfTheInternet
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold
:
46.00
#3632
Oct 31 2010 02:44pm
Quote (ElCapitano @ 31 Oct 2010 21:39)
i ruff'd
emlékszem amikor cod2fagek sírtak cod4 miatt.
mintha nem lenne moslék mindkettő
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#3633
Oct 31 2010 02:45pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 31 Oct 2010 21:44)
mintha nem lenne moslék mindkettő
ja de érted mire célzok, hogy majd amikor 2. napja nem alszik sondorkoma mert d3azik akkor kvótoljuk mostani postjait
TheElderOfTheInternet
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold
:
46.00
#3634
Oct 31 2010 02:49pm
Quote (ElCapitano @ 31 Oct 2010 21:45)
ja de érted mire célzok, hogy majd amikor 2. napja nem alszik sondorkoma mert d3azik akkor kvótoljuk mostani postjait
sondor azért kitart az elvei mellett
kétlem hogy egyhamar d3mazni fog tbh
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#3635
Oct 31 2010 02:51pm
Quote (ElCapitano @ Oct 31 2010 10:45pm)
ja de érted mire célzok, hogy majd amikor 2. napja nem alszik sondorkoma mert d3azik akkor kvótoljuk mostani postjait
de attól még ugyanúgy köpködni fogja,már csak elvből is
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#3636
Oct 31 2010 02:53pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 31 Oct 2010 21:49)
sondor azért kitart az elvei mellett
kétlem hogy egyhamar d3mazni fog tbh
mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"
pont ő?
This post was edited by ElCapitano on Oct 31 2010 02:53pm
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#3637
Oct 31 2010 02:53pm
Quote (ElCapitano @ Oct 31 2010 09:53pm)
mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"
szokása, de imo mindenki lefogja szarni, ha rinyál akkor is
Furies
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold
:
10.00
#3638
Oct 31 2010 02:54pm
Quote (ElCapitano @ Oct 31 2010 10:53pm)
mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"
pont ő?
Who is Sondor?
newfag vagyok, informálódnék :$
TheElderOfTheInternet
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold
:
46.00
#3639
Oct 31 2010 02:57pm
Quote (ElCapitano @ 31 Oct 2010 21:53)
mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"
pont ő?
olyankor is csak visszavesz, ami nem is baj mondjuk
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#3640
Nov 7 2010 11:31am
semmi új hír ?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
362
363
364
365
366
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact