d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13623633643653664114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 31 2010 02:39pm
Quote (Saenchai @ 31 Oct 2010 21:37)
A D2 PVP AZ ÜBERKIRÁJ ÉN VAGYOK BENNE A PRO MINDENKI MÁS SZAR

http://knowyourmeme.com/i/000/079/811/original/1288297272964.jpg


i ruff'd

emlékszem amikor cod2fagek sírtak cod4 miatt. :D

This post was edited by ElCapitano on Oct 31 2010 02:43pm
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 31 2010 02:44pm
Quote (ElCapitano @ 31 Oct 2010 21:39)
i ruff'd

emlékszem amikor cod2fagek sírtak cod4 miatt. :D


mintha nem lenne moslék mindkettő :lol:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 31 2010 02:45pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 31 Oct 2010 21:44)
mintha nem lenne moslék mindkettő :lol:


ja de érted mire célzok, hogy majd amikor 2. napja nem alszik sondorkoma mert d3azik akkor kvótoljuk mostani postjait :D
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 31 2010 02:49pm
Quote (ElCapitano @ 31 Oct 2010 21:45)
ja de érted mire célzok, hogy majd amikor 2. napja nem alszik sondorkoma mert d3azik akkor kvótoljuk mostani postjait :D


sondor azért kitart az elvei mellett
kétlem hogy egyhamar d3mazni fog tbh
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 31 2010 02:51pm
Quote (ElCapitano @ Oct 31 2010 10:45pm)
ja de érted mire célzok, hogy majd amikor 2. napja nem alszik sondorkoma mert d3azik akkor kvótoljuk mostani postjait :D


de attól még ugyanúgy köpködni fogja,már csak elvből is :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 31 2010 02:53pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 31 Oct 2010 21:49)
sondor azért kitart az elvei mellett
kétlem hogy egyhamar d3mazni fog tbh


mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"
pont ő?

This post was edited by ElCapitano on Oct 31 2010 02:53pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 31 2010 02:53pm
Quote (ElCapitano @ Oct 31 2010 09:53pm)
mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"


szokása, de imo mindenki lefogja szarni, ha rinyál akkor is
Member
Posts: 37,178
Joined: Jul 18 2010
Gold: 10.00
Oct 31 2010 02:54pm
Quote (ElCapitano @ Oct 31 2010 10:53pm)
mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"
pont ő?


Who is Sondor?
newfag vagyok, informálódnék :$ :D
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 31 2010 02:57pm
Quote (ElCapitano @ 31 Oct 2010 21:53)
mr "bocs srácok hogy rinyálós hülyegyerek voltam, multival új életet kezdek és amikor elfogadnak előjövök a homályból"
pont ő?


olyankor is csak visszavesz, ami nem is baj mondjuk :wacko:
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 7 2010 11:31am
semmi új hír ? :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev13623633643653664114Next
Closed New Topic New Poll