d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1362836293630363136325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2014 02:43pm
Mamma miara erdemes menni
Sogor mindig mondja h ad ingyen jegyet de meg nem erdekelt
O is szerepel benne azert
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 5 2014 02:44pm
Quote (Vismajor @ 5 Oct 2014 21:43)
Mamma miara erdemes menni
Sogor mindig mondja h ad ingyen jegyet de meg nem erdekelt
O is szerepel benne azert


akkor vegyél nekem párat
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2014 02:45pm
Quote (Anarkin @ Oct 5 2014 09:44pm)
akkor vegyél nekem párat


Megkerdezhetnem
De keves az fgm tudod
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 5 2014 02:46pm
Quote (Vismajor @ Oct 5 2014 10:43pm)
Mamma miara erdemes menni
Sogor mindig mondja h ad ingyen jegyet de meg nem erdekelt
O is szerepel benne azert


azt hiszem a héten voltak anyámék
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 5 2014 02:54pm
Quote (Vismajor @ 5 Oct 2014 21:45)
Megkerdezhetnem
De keves az fgm tudod


megoldjuk

3 kéne, de kifizetem a normál árat amúgy, ha neki tudnál dőlni pár kocsinak az ügy érdekében (és a hely is normális, nem pótszék :wacko: )

This post was edited by Anarkin on Oct 5 2014 02:58pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 03:00pm
Quote (Anarkin @ Oct 5 2014 08:54pm)
megoldjuk

3 kéne, de kifizetem a normál árat amúgy, ha neki tudnál dőlni pár kocsinak az ügy érdekében (és a hely is normális, nem pótszék :wacko: )


ha minden jegy elkelt, akkor nem fognak 3 embert felállítani vis miatt, hidd el :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 5 2014 03:01pm
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 11:00pm)
ha minden jegy elkelt, akkor nem fognak 3 embert felállítani vis miatt, hidd el :D


mi is ~~ 1 hete vettünk 3 jegyet, közben meg hónapok óta nem lehet kapni
ha van ismerősöd valahova be fogsz férni
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2014 03:02pm
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 10:00pm)
ha minden jegy elkelt, akkor nem fognak 3 embert felállítani vis miatt, hidd el :D


Nem adnak el minden jegyet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 5 2014 03:03pm
Quote (cowding @ 5 Oct 2014 22:01)
mi is ~~ 1 hete vettünk 3 jegyet, közben meg hónapok óta nem lehet kapni
ha van ismerősöd valahova be fogsz férni


ez most kb olyan volt mint amit pár napja olvastam
http://www.theverge.com/2014/10/3/6897953/bill-gates-is-trying-to-make-microsoft-office-dramatically-better

Quote
"I'm not a guy who spends a ton of time watching sports games, but my friends own teams, and I enjoy spending time with them, so at some point, probably."


Quote
but my friends own teams, and I enjoy spending time with them


ja jó
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 5 2014 03:04pm
vis meg MJ koncertre is tud jegyet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1362836293630363136325001Next
Closed New Topic New Poll