Quote (Anarkin @ 5 Oct 2014 20:24)
mamma mia-ra rányomtam
a holnapi időponton volt 3 zöld hely, a 4. sor közepén
http://i.imgur.com/vVxySmu.png jaw drops
mire purchase gombot nyomtam volna, már nem engedte
ez a jövő nekem nem tetszik.
de azért nektek szebb jövőt testvéreim
Valami hiba lehetett, mert a mamma miára vagy 1-1.5 hónapja elfogyott minden jegy. Mi is alig tudtunk szerezni.
A madách meg nem vesz vissza jegyeket, tehát a hivatalos honlapon nem szabadul fel hely elvileg.