d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1362736283629363036315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 4 2014 07:47am
Quote (fahrii @ 4 Oct 2014 13:38)
tfw csak 450 g hús van itthon és holnap este kerülök leghamarabb boltba

meg akarok halni


csak ovatosan ha nem eszel meg pontosan annyit amennyi elo van irva total ossze fogsz esni
es igy baszhatod a csajozast.... oh w8
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 4 2014 07:58am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Oct 2014 14:47)
csak ovatosan ha nem eszel meg pontosan annyit amennyi elo van irva total ossze fogsz esni
es igy baszhatod a csajozast.... oh w8


Miert bantol? :(
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 4 2014 09:44am
Quote (fahrii @ 4 Oct 2014 15:58)
Miert bantol? :(


nem bantalak csak idegesitett a komment
inb4 csak zsele vagyok
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 4 2014 10:17am
Quote (GoreKnight9 @ 4 Oct 2014 17:44)
nem bantalak csak idegesitett a komment
inb4 csak zsele vagyok


pina
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 5 2014 12:10pm
arcod amikor egy színház így van lefoglalva

ez meg mi

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 5 2014 12:10pm
Quote (Anarkin @ 5 Oct 2014 20:10)
arcod amikor egy színház így van lefoglalva

ez meg mi

http://i.imgur.com/voK3Mq6.png


jobb oldalról nem lehet látni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 5 2014 12:15pm
Quote (Anarkin @ 5 Oct 2014 19:10)
arcod amikor egy színház így van lefoglalva

ez meg mi

http://i.imgur.com/voK3Mq6.png


Ez egy szebb jovo kedves baratom.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 12:16pm
Quote (josheide @ Oct 5 2014 06:15pm)
Ez egy szebb jovo kedves baratom.


10/10
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 5 2014 12:24pm
Quote (josheide @ 5 Oct 2014 19:15)
Ez egy szebb jovo kedves baratom.


mamma mia-ra rányomtam
a holnapi időponton volt 3 zöld hely, a 4. sor közepén
jaw drops
mire purchase gombot nyomtam volna, már nem engedte



ez a jövő nekem nem tetszik.

de azért nektek szebb jövőt testvéreim
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 5 2014 12:34pm
Quote (Anarkin @ 5 Oct 2014 20:24)
mamma mia-ra rányomtam
a holnapi időponton volt 3 zöld hely, a 4. sor közepén
http://i.imgur.com/vVxySmu.png jaw drops
mire purchase gombot nyomtam volna, már nem engedte



ez a jövő nekem nem tetszik.

de azért nektek szebb jövőt testvéreim


Valami hiba lehetett, mert a mamma miára vagy 1-1.5 hónapja elfogyott minden jegy. Mi is alig tudtunk szerezni.
A madách meg nem vesz vissza jegyeket, tehát a hivatalos honlapon nem szabadul fel hely elvileg.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1362736283629363036315001Next
Closed New Topic New Poll