Quote (lacketto @ 27 Aug 2015 18:50)
3 napja 38-38.5 közötti lázam van izzadással, hőhullámokkal
ébredésnél csak hőemelkedés
nem alszom többet mint általában, egész nap teát iszom, levest eszem, hányás/hasmenés nem volt
hogy lehet ezt leirtani
Quote (lacketto @ 27 Aug 2015 19:04)
1 honapja voltam, minden rendben.
hát ha 3 napja tart ez akkor lehet hogy az 1 honappal ezelötti eredmények mondjuk szart se érnek?