d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1361362363364365410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 7 2011 01:47pm
Quote (Georgebaba @ Aug 7 2011 07:42pm)
Szuper, majd írj hogy milyen, kíváncsi vagyok!

A hétvégén lezajlott Semmeringen a 24 órás DH, jelentem nyertünk a 6 fős csapatok között, hárman a csapatból össszeszedtünk pár komolyabb sérülést (volt egy nyílt csuklótörés, egy sípcsont repedés, nekem az alkaromon lett egy lyuk... ) de túléltük :)


Grat a helyezéshez, fb-n úgy ahogy végigkövettem a dolgokat, mondjuk, a nyílt törésnél kicsit belémfagyott a szar : D A fék baromi jó, azóta összepakoltam mindent, igaz.. a hátsó féknél a fékerőt kicsit még bekell állítani, de majd 1-2 próbakör után megnézem, mennyire rendeződik a dolog. A villa is tök pöpec, barátom kipróbálta, neki jobban tetszett a mozgása, mint az előzőé, egy kicsit szerintem is szebb, de majd holnap eldől minden : )
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 7 2011 02:03pm
nye ma eső után tekertem amugy és egy busz úgy lepacsált, hogy alsógatyáig átáztam :S
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 8 2011 08:33am
nem érzem az erőt a kékesre
semmi kedvem hátul kullogni >.<
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 8 2011 08:43am
Quote (szabika @ 8 Aug 2011 16:33)
nem érzem az erőt a kékesre
semmi kedvem hátul kullogni >.<


Noob.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 8 2011 11:44am
Amúgy Baleee, Te okostojás, ma dumáltam egy venezuelai riderrel, 4éve dh-zik, igencsak rendesen, és megszakértettük az spd, nem spd dolgot... Mondta, hogy jó is, nem is, mert attól függ milyen pályát mész, ha tekerős, gyorsat, akkor ok, de ha technikásat, akkor csak hátráltat, mi van, ha le kell raknod a lábad, helyezgetni kell a súlypontot? Egy fasza cipő+ pedál = win
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 8 2011 12:04pm
Quote (Xrd @ 8 Aug 2011 19:44)
Amúgy Baleee, Te okostojás, ma dumáltam egy venezuelai riderrel, 4éve dh-zik, igencsak rendesen, és megszakértettük az spd, nem spd dolgot... Mondta, hogy jó is, nem is, mert attól függ milyen pályát mész, ha tekerős, gyorsat, akkor ok, de ha technikásat, akkor csak hátráltat, mi van, ha le kell raknod a lábad, helyezgetni kell a súlypontot? Egy fasza cipő+ pedál = win


Honnan gondolod, hogy nem csak trollkodott? ^^
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 9 2011 03:19am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 03:28am
Quote (szabika @ 9 Aug 2011 11:19)


Old story bro.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 9 2011 03:38am
pont azon gondolkoztam, hogy nincs ilyen szobabicikli, amit rá lehetne kötni egy akksira, és azzal világítani a lakást? persze rá lennének kötve a vezetékes áramra is a lámpák, de elég fasza lenne, hogyha tekerek, és még pénzt is spórolok vele
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 9 2011 03:41am
Quote (tevetava @ Aug 9 2011 10:38am)
pont azon gondolkoztam, hogy nincs ilyen szobabicikli, amit rá lehetne kötni egy akksira, és azzal világítani a lakást? persze rá lennének kötve a vezetékes áramra is a lámpák, de elég fasza lenne, hogyha tekerek, és még pénzt is spórolok vele


lofasz fényt termelnél
Go Back To Magyar Topic List
Prev1361362363364365410Next
Add Reply New Topic New Poll