Quote (Xrd @ 8 Aug 2011 19:44)
Amúgy Baleee, Te okostojás, ma dumáltam egy venezuelai riderrel, 4éve dh-zik, igencsak rendesen, és megszakértettük az spd, nem spd dolgot... Mondta, hogy jó is, nem is, mert attól függ milyen pályát mész, ha tekerős, gyorsat, akkor ok, de ha technikásat, akkor csak hátráltat, mi van, ha le kell raknod a lábad, helyezgetni kell a súlypontot? Egy fasza cipő+ pedál = win
Honnan gondolod, hogy nem csak trollkodott? ^^