d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13613623633643654114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 31 2010 12:36pm
Quote (Anamy @ 31 Oct 2010 20:25)


mér lenne fake? :D
ha belegondolsz, a dzsungelekben azér viszonylag kevés fehér ember él.
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 31 2010 12:40pm
Quote (Anamy @ 31 Oct 2010 19:25)


hat lehetne sotetebb neger is
meg kulonben is mibajod van vele te rasszista majom!
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 31 2010 12:51pm
Quote (bajcli @ 31 Oct 2010 20:36)
mér lenne fake? :D
ha belegondolsz, a dzsungelekben azér viszonylag kevés fehér ember él.


igaz . :(

http://www.youtube.com/watch?v=PzD9Zf0CDY0

ez meg nagyon :drool:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 31 2010 01:02pm
Quote (Anamy @ 31 Oct 2010 20:51)


hát ez nekem rohadtul bejön :D
nemtom, mit sírnak sokan, hogy nn wow pvp meg ilyenek, sztem ez kurvajó...
(bár ízlések és pofonok, tudom)
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 31 2010 01:09pm
Quote (bajcli @ 31 Oct 2010 21:02)
hát ez nekem rohadtul bejön :D
nemtom, mit sírnak sokan, hogy nn wow pvp meg ilyenek, sztem ez kurvajó...
(bár ízlések és pofonok, tudom)


nekem is nagyon tetszik . főleg , hogy számolja ki hányszor nyert , meg úgy az egész ahogy van .
mondjuk én csak most vettem észre , hogy nincs mana pvp-ben :o
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 31 2010 01:09pm
De mér mozog úgy mint egy alzheimer kóros?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 31 2010 01:10pm
Quote (Floodban @ Oct 24 2010 06:19pm)
1000 betakeyt osztottak ki blizzconon.
lehet megse kell olyan sokat mar varni. (de azer 2011 kozepe elott tuti nem jon ki)


Ha nyaron kiadnak az igen jo lenne, pont szunet lesz, be lehet kockulni!
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 31 2010 01:12pm
dh itt is egyértelműen

szájbabaszott jó aoe skilljei vannak, meg a kari is styleos :D
molten arrow >>>


Csak a sima lövéshang elég szar.... ugyan az, mint d2ben. Oda még illett, de ide nem imo.
Member
Posts: 772
Joined: Oct 10 2010
Gold: 1.57
Warn: 10%
Oct 31 2010 02:21pm
fos
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 31 2010 02:37pm
Quote (abefogoknegyzeteinekosszege @ Oct 31 2010 10:21pm)
fos


A D2 PVP AZ ÜBERKIRÁJ ÉN VAGYOK BENNE A PRO MINDENKI MÁS SZAR

Go Back To Magyar Topic List
Prev13613623633643654114Next
Closed New Topic New Poll