Quote (bajcli @ 31 Oct 2010 21:02)
hát ez nekem rohadtul bejön

nemtom, mit sírnak sokan, hogy nn wow pvp meg ilyenek, sztem ez kurvajó...
(bár ízlések és pofonok, tudom)
nekem is nagyon tetszik . főleg , hogy számolja ki hányszor nyert , meg úgy az egész ahogy van .
mondjuk én csak most vettem észre , hogy nincs mana pvp-ben
