d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev13603613623633644765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 27 2015 07:01am
most ez komoly?:D Tableten mobáznak?

http://www.twitch.tv/ognglobal
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 27 2015 07:07am
Quote (anyd @ 27 Aug 2015 14:01)
most ez komoly?:D Tableten mobáznak?

http://www.twitch.tv/ognglobal


jobb is mint a lol meg a doto B)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 27 2015 07:08am
Quote (anyd @ 27 Aug 2015 15:01)
most ez komoly?:D Tableten mobáznak?

http://www.twitch.tv/ognglobal


elég bonyolult játéknak tünik
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 27 2015 07:18am
Quote (sylke @ Aug 27 2015 02:08pm)
elég bonyolult játéknak tünik


Megkérdeztem hogy mégis hogyan kiteolnak, az volt a válasza a twitch moderátornak hogy nem is gondolnám mennyire természetes érzés
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 27 2015 07:34am
Ne szedje a gyogyszert, ha on terhes, teherbe eshetett vagy ugy gondolja, hogy terhes lehet.
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2015 09:38am
Quote (anyd @ Aug 27 2015 01:01pm)
most ez komoly?:D Tableten mobáznak?

http://www.twitch.tv/ognglobal


édes istenem hova fajul ez a világ
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 27 2015 10:26am
Quote (Atranaxia @ 27 Aug 2015 17:38)
édes istenem hova fajul ez a világ


PC mar tul mainstream..

http://www.twitch.tv/ognglobal/v/13050982

Elkezdtem nezni a pQq vs. Invincible Armadat, olyan fel oratol (inb4 az egesz az). Eleg vicces. Ott elegge wtf fejet vagtam, hogy a Krakennel elkezdtek pusholni, a turretet utotte a Kraken, a pQq backelt mogotte, ameddig IA utotte. Ez meg okj, gondolom a turret auto herora valt, ha kozelbe er. mondja a kommentator, hogy huge gold boost, ha kinyirjak a Krakent. A turret meg up, erre ugrik IA-ra pQq, aztan, majdnem megdoglenek, aztan amikor walk van megint es IA nem backelt ki, hanem uti tovabb, low lifeon elbackelnek. wtf, miert nem a turret lwo lifenal ugrottak IA-ra, aztan rape?_?

This post was edited by Baleee on Aug 27 2015 10:35am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 27 2015 10:49am
Quote (Genthor @ 27 Aug 2015 18:45)


A 11. kiadás szerint melyik írásmód nem volt helyes?

Ok.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 27 2015 10:50am
3 napja 38-38.5 közötti lázam van izzadással, hőhullámokkal
ébredésnél csak hőemelkedés
nem alszom többet mint általában, egész nap teát iszom, levest eszem, hányás/hasmenés nem volt
hogy lehet ezt leirtani
Go Back To Magyar Topic List
Prev13603613623633644765Next
Add Reply New Topic New Poll