d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1360361362363364381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 30 2011 02:35pm
Quote (beni @ 30 Apr 2011 21:33)
stormban addig jópifiznak veled, amíg termeled a gp-ket

viszályszítás: ON :evil:


Nem, csak most be fogok keményíteni. :)
Mondjuk jóóókor... nyáriszünet ftw :P
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 30 2011 02:36pm
Quote (Psyclon @ Apr 30 2011 09:34pm)
:) még van egy hónapod hátra abból az 1 hónap 1 gp határidőből :P
Remélem sikerül össze hozni.

Amúgy ha gondolod, kedd v szerdán ráérek és akkor mehetünk egyet.
Adok itemet és letolunk egy 1-71 et két óra latt.


köszi :)
mindenesetre azon kéne elgondolkoznom, hogy melee/caster, mert ez így nem állapot :/
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 30 2011 02:39pm
Quote (N4aBz @ 30 Apr 2011 21:36)
köszi :)
mindenesetre azon kéne elgondolkoznom, hogy melee/caster, mert ez így nem állapot :/


meele-re tudok tank armor clubb sett & str charm adni :rofl: Casterre meg egy 100K fg-s set up van xD Habár ezt Tihy használja ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 30 2011 02:40pm
Quote (Psyclon @ Apr 30 2011 09:39pm)
meele-re tudok tank armor clubb sett & str charm adni :rofl: Casterre meg egy 100K fg-s set up van xD Habár ezt Tihy használja ^^


átmegyek és elscammolom
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 30 2011 02:46pm
Quote (beni @ 30 Apr 2011 21:40)
átmegyek és elscammolom


^_^
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 1 2011 12:33am
a jó ..... Mind1.
Szóval, van egy gyerek aki nem is lsezik, életében 2 MQ-t csinált és természetesen mi a kari neve?
Nyert! " Psyclon "
1k fg ért át is adja. Milyen nagylelkű....
Member
Posts: 19,527
Joined: Jul 15 2007
Gold: 89,602.99
May 1 2011 12:35am
Quote (Psyclon @ 1 May 2011 08:33)
a jó ..... Mind1.
Szóval, van egy gyerek aki nem is lsezik, életében 2 MQ-t csinált és természetesen mi a kari neve?
Nyert! " Psyclon "
1k fg ért át is adja. Milyen nagylelkű....


lol
annyira kell neked? :)
plusz vmelyik nap még csak 500 volt így felmentek az árak? :D

This post was edited by diablowebstar7 on May 1 2011 12:38am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 1 2011 01:43am
Quote (Psyclon @ May 1 2011 07:33am)
a jó ..... Mind1.
Szóval, van egy gyerek aki nem is lsezik, életében 2 MQ-t csinált és természetesen mi a kari neve?
Nyert! " Psyclon "
1k fg ért át is adja. Milyen nagylelkű....


megveszem előled és odaadom 2kért :evil:
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 1 2011 03:13am
Quote (N4aBz @ 1 May 2011 08:43)
megveszem előled és odaadom 2kért  :evil:


Oksa, csak találd meg ki használja :rofl:


Quote (diablowebstar7 @ 1 May 2011 07:35)
lol
annyira kell neked? :)
plusz vmelyik nap még csak 500 volt így felmentek az árak? :D



Ezek szerint...
Annyira nem számít. Értelmetlenebb dologra is elkurtam már 1k-t.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 2 2011 01:21am
Quote (Psyclon @ 1 May 2011 14:13)
Oksa, csak találd meg ki használja :rofl:





Ezek szerint...
Annyira nem számít. Értelmetlenebb dologra is elkurtam már 1k-t.


Hát most párk forint tényleg nem vészes.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1360361362363364381Next
Closed New Topic New Poll