Quote (Xrd @ Aug 6 2011 10:43pm)
fuk yea, megvan az új első villa. Holnap veszek zsírt, és össze is rakom az updatelt gépet, kiváncsi vagyok már az új fékekre, ha minden jól megy, holnap 2-3 felé már a hegyen leszek, yippi! : )
Szuper, majd írj hogy milyen, kíváncsi vagyok!
A hétvégén lezajlott Semmeringen a 24 órás DH, jelentem nyertünk a 6 fős csapatok között, hárman a csapatból össszeszedtünk pár komolyabb sérülést (volt egy nyílt csuklótörés, egy sípcsont repedés, nekem az alkaromon lett egy lyuk... ) de túléltük
