d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1360361362363364410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Aug 6 2011 03:43pm
fuk yea, megvan az új első villa. Holnap veszek zsírt, és össze is rakom az updatelt gépet, kiváncsi vagyok már az új fékekre, ha minden jól megy, holnap 2-3 felé már a hegyen leszek, yippi! : )
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Aug 7 2011 02:28am
Quote (hedgehogsword @ 6 Aug 2011 22:48)
hazaértemmmm
bár csak 111 km-t tettünk meg 6 óra alatt, aztán napszúrást kaptam :( pedig ment volna több is, lehet végig... kezdő hiba, legközelebb viszek sapit -.-


Jaja, kár, hogy fail lett. :/

Nah majd legközb összehozzuk. :P

Nekem aznap így 133 volt összesen, az egyéni csúcs! xD

Amúgy nagyon fasza volt + fun... és a tempóval sem volt problem... bár -10k huf.... :C
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 7 2011 02:34am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 7 Aug 2011 10:28)
Jaja, kár, hogy fail lett. :/

Nah majd legközb összehozzuk. :P

Nekem aznap így 133 volt összesen, az egyéni csúcs! xD

Amúgy nagyon fasza volt + fun... és a tempóval sem volt problem... bár -10k huf.... :C


hát jah, de legközelebb sikerül, amúgy éjjel a sötétben szédülve bringával lefele egy nem rögzített lámpával a jánoshegyről nagyon kalandos volt hazajutni :D
ja, és szemüveg sem volt, meg kontaktlencse se, szóval alig láttam xD

This post was edited by hedgehogsword on Aug 7 2011 02:34am
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
Aug 7 2011 02:56am
Quote (hedgehogsword @ 7 Aug 2011 10:34)
hát jah, de legközelebb sikerül, amúgy éjjel a sötétben szédülve bringával lefele egy nem rögzített lámpával a jánoshegyről nagyon kalandos volt hazajutni :D
ja, és szemüveg sem volt, meg kontaktlencse se, szóval alig láttam xD


De legalább volt egy kis adrenalin gondolom. :rofl:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 7 2011 03:14am
Quote (hedgehogsword @ 7 Aug 2011 10:34)
hát jah, de legközelebb sikerül, amúgy éjjel a sötétben szédülve bringával lefele egy nem rögzített lámpával a jánoshegyről nagyon kalandos volt hazajutni :D
ja, és szemüveg sem volt, meg kontaktlencse se, szóval alig láttam xD


Veszélyesen élsz! :'D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Aug 7 2011 05:00am
Quote (Baleee @ 7 Aug 2011 11:14)
Veszélyesen élsz! :'D


de legalább élek ;)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 7 2011 05:42am
Quote (Baleee @ 5 Aug 2011 18:43)
Az nem hardcore. :) De amúgy ne 'időre' menjetek. Hanem inkább nyugodtan, fürdés, stb.

Badacsonytomaj után (kelet felőli végén), van egy Camping, 5-en, 2 sátorral fizettünk 1700-1800 között/fő, Balaton partján van, baromi jó szerintem. Igényes tusolási lehetőség, meg ilyenek. Szerintem baromira megérte.
http://tomajcamping.hu/index.php

Asszem ez az.


használjátok ki, hogy jó idő lesz, most pár napig talán.

4-5 napot szerintem megéri rászánni. :)


:thumbsup: Jól beszísz! Pár napra kell menni, és élvezni az árnyékban a laza fröccsöt tekergélés után.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 7 2011 07:05am
Quote (Oberon_os @ 7 Aug 2011 13:42)
:thumbsup: Jól beszísz! Pár napra kell menni, és élvezni az árnyékban a laza fröccsöt tekergélés után.


Persze annak is megvan a hangulata, hogy 6 óra alatt körbetekered! :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Aug 7 2011 10:29am
Quote (Baleee @ Aug 7 2011 02:05pm)
Persze annak is megvan a hangulata, hogy 6 óra alatt körbetekered! :D


190es pulzus is jo hangulat ja
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Aug 7 2011 01:42pm
Quote (Xrd @ Aug 6 2011 10:43pm)
fuk yea, megvan az új első villa. Holnap veszek zsírt, és össze is rakom az updatelt gépet, kiváncsi vagyok már az új fékekre, ha minden jól megy, holnap 2-3 felé már a hegyen leszek, yippi! : )


Szuper, majd írj hogy milyen, kíváncsi vagyok!

A hétvégén lezajlott Semmeringen a 24 órás DH, jelentem nyertünk a 6 fős csapatok között, hárman a csapatból össszeszedtünk pár komolyabb sérülést (volt egy nyílt csuklótörés, egy sípcsont repedés, nekem az alkaromon lett egy lyuk... ) de túléltük :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1360361362363364410Next
Add Reply New Topic New Poll