Quote (Floodban @ 22 Oct 2010 21:42)
olvass vissza, nekemis total sylvanas jott le rola : D
ja

mondjuk csak ránéztem hivatalos oldalon a modelre, annyi elég is volt, nem hiszem, hogy van ember, aki tudja, mi az a Sylvanas, és nem arra asszociál

még akkoris ilyet csinálnék, ha nem lennék szerelmes Sylvanasba, mer azt kábé 99%-ra tudtam előre, hogy én majd nyíllal lövöldözős karit akarok, vagy ilyen tolvajfélét, és eddig kb ez áll a legközelebb mindkettőhöz (több meg már nem nagyon lesz, ha jól tudom)
+omg, FoK
