d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1359360361362363660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2013 04:11am
Quote (Inakwo @ 19 Jan 2013 11:03)
Lumia 800-at érdems venni mostanában :S ??

szakértaétekmeg


ha nem akkor mit ajánlotok??


megéri, attól függ mire használod (játékra pl inkább wp8)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 19 2013 04:26am
Quote (fahrii @ 19 Jan 2013 11:11)
megéri, attól függ mire használod (játékra pl inkább wp8)


hát igazábol az fogott meg hogy olyan telot szeretnék ami egyszerű letisztult de még is minőségi

mondjuk az anyagfelhasználását nem ismerem sőt magát a telot sem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2013 04:35am
Quote (Inakwo @ 19 Jan 2013 11:26)
hát igazábol az fogott meg hogy olyan telot szeretnék ami egyszerű letisztult de még is minőségi

mondjuk az anyagfelhasználását nem ismerem sőt magát a telot sem


Esetleg még nézd meg a HTC 8Set is, ha belefér vedd azt, ha nem a lumia 800 is tökéletes lesz.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 19 2013 12:49pm
Bementem ma egy t-mobilba, megtapogatni pár telefont...hát egyik sem ér az iphone közelébe anyagfelhasználás/szépség tekintetében.

Viszont, hogy valami rosszat is írjak: google drive külön appal érhető csak el, holott sokkal faszább lenne, ha simán a mail fiókban lenne egy külön föl a megosztott dokumentumokra (viszont így legalább több accot is tudok egyszerre kezelni ... nem mintha akarnék, de látom az előnyét).
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 19 2013 01:04pm
Quote (beni @ 19 Jan 2013 19:49)
Bementem ma egy t-mobilba, megtapogatni pár telefont...hát egyik sem ér az iphone közelébe anyagfelhasználás/szépség tekintetében.

Viszont, hogy valami rosszat is írjak: google drive külön appal érhető csak el, holott sokkal faszább lenne, ha simán a mail fiókban lenne egy külön föl a megosztott dokumentumokra (viszont így legalább több accot is tudok egyszerre kezelni ... nem mintha akarnék, de látom az előnyét).


érdekelne milyen telefonokat láttál
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 19 2013 01:18pm
Quote (fahrii @ 19 Jan 2013 21:04)
érdekelne milyen telefonokat láttál


ez engem is :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 19 2013 01:24pm
Quote (fahrii @ Jan 19 2013 08:04pm)
érdekelne milyen telefonokat láttál


megfogtál :D

de asszem volt egy htc one, felvettem, hogy ez milyen pofásan néz ki, aztán egyből annyira fura érzés volt a műanyag borítás, de még a kamera helye is furának érződött
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2013 01:26pm
Quote (Inakwo @ 19 Jan 2013 11:03)
Lumia 800-at érdems venni mostanában :S ??

szakértaétekmeg


ha nem akkor mit ajánlotok??


nem vennék wp7.x-et

nekem az van, de ha van wp8, ami win8 kernellel fut, támogat natív kódot is, meg 800 másik dolog, akkor minek..
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 19 2013 01:28pm
Quote (beni @ 19 Jan 2013 20:49)
Viszont, hogy valami rosszat is írjak: google drive külön appal érhető csak el, holott sokkal faszább lenne, ha simán a mail fiókban lenne egy külön föl a megosztott dokumentumokra (viszont így legalább több accot is tudok egyszerre kezelni ... nem mintha akarnék, de látom az előnyét).


teljesen kulonallo app, nem tudom mit kell ezen csodalkozni. bar browserbol siman el lehet erni mindent egy helyen ugyanugy mint desktopnal, de ehhez nem art legalabb egy 720p-s kijelzo

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 19 2013 01:31pm
Quote (ecneB @ Jan 19 2013 08:28pm)
teljesen kulonallo app, nem tudom mit kell ezen csodalkozni. bar browserbol siman el lehet erni mindent egy helyen ugyanugy mint desktopnal, de ehhez nem art legalabb egy 720p-s kijelzo


hát ha már alapból integrált részét képezi a mail fiókhoz való hozzáférés lehetősége, akkor ezt is beépíthettél volna
Go Back To Magyar Topic List
Prev1359360361362363660Next
Add Reply New Topic New Poll