Quote (beni @ 19 Jan 2013 20:49)
Viszont, hogy valami rosszat is írjak: google drive külön appal érhető csak el, holott sokkal faszább lenne, ha simán a mail fiókban lenne egy külön föl a megosztott dokumentumokra (viszont így legalább több accot is tudok egyszerre kezelni ... nem mintha akarnék, de látom az előnyét).
teljesen kulonallo app, nem tudom mit kell ezen csodalkozni. bar browserbol siman el lehet erni mindent egy helyen ugyanugy mint desktopnal, de ehhez nem art legalabb egy 720p-s kijelzo