d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1359360361362363381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 24 2011 09:27am
Quote (Psyclon @ Apr 24 2011 04:19pm)
Bittersweet

Level 1 Samurai
Core: Original
Life: 100 / 100
Mana: 20 / 20
Experience: 0
Strength: 62
Dexterity: 146
Intelligence: 10
Vitality: 89
Stat Points: 0
Kills: 737,397
Deaths: 71
MQ Pass: 1
MQ Fail: 2

:rolleyes:


koczka :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 24 2011 11:55am
Quote (N4aBz @ 24 Apr 2011 16:27)
koczka :D


nem is :(
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Apr 24 2011 01:14pm
Ladder Slasher
No Ladder Slasher Characters.

szemetek kicsinaltak gyulat :(
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 26 2011 06:31am
haza akarok menni játszani :(
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 26 2011 06:59am
Quote (Psyclon @ 26 Apr 2011 12:31)
haza akarok menni játszani :(


kizárt hogy igy lenne...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 26 2011 07:19am
Quote (Baresz @ 26 Apr 2011 13:59)
kizárt hogy igy lenne...


Jaja. Elég hihetetlenül hangzik tőlem :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 28 2011 04:46pm
3/17 mijópassratemár xDDD

btw: ez a pala egy rakás szaaaaaaaaaaar!!!!
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 30 2011 02:31pm
annyira nincs kedvem lshez, de mégis kéne, kibasznak a stormból ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 30 2011 02:33pm
Quote (N4aBz @ Apr 30 2011 09:31pm)
annyira nincs kedvem lshez, de mégis kéne, kibasznak a stormból ^^


stormban addig jópifiznak veled, amíg termeled a gp-ket

viszályszítás: ON :evil:
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 30 2011 02:34pm
Quote (N4aBz @ 30 Apr 2011 21:31)
annyira nincs kedvem lshez, de mégis kéne, kibasznak a stormból ^^


:) még van egy hónapod hátra abból az 1 hónap 1 gp határidőből :P
Remélem sikerül össze hozni.

Amúgy ha gondolod, kedd v szerdán ráérek és akkor mehetünk egyet.
Adok itemet és letolunk egy 1-71 et két óra latt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1359360361362363381Next
Closed New Topic New Poll