Quote (N4aBz @ 30 Apr 2011 21:31)
annyira nincs kedvem lshez, de mégis kéne, kibasznak a stormból ^^

még van egy hónapod hátra abból az 1 hónap 1 gp határidőből

Remélem sikerül össze hozni.
Amúgy ha gondolod, kedd v szerdán ráérek és akkor mehetünk egyet.
Adok itemet és letolunk egy 1-71 et két óra latt.