Quote (hedgehogsword @ 5 Aug 2011 18:29)
holnap átcsapunk hardcoreba, a terv: körbetekerjük a balatont ^^
Az nem hardcore.

De amúgy ne 'időre' menjetek. Hanem inkább nyugodtan, fürdés, stb.
Badacsonytomaj után (kelet felőli végén), van egy Camping, 5-en, 2 sátorral fizettünk 1700-1800 között/fő, Balaton partján van, baromi jó szerintem. Igényes tusolási lehetőség, meg ilyenek. Szerintem baromira megérte.
http://tomajcamping.hu/index.phpAsszem ez az.
használjátok ki, hogy jó idő lesz, most pár napig talán.
4-5 napot szerintem megéri rászánni.
