☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
359
360
361
362
363
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 537884
Replies: 41134
Track Topic
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#3601
Oct 22 2010 01:13pm
Quote (sylke @ 22 Oct 2010 21:12)
wd vs hunter :c
wizard a nado miatt vonz nagyon : D
de sztem megis inkabb dh lesz belole.
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#3602
Oct 22 2010 01:15pm
A videóban mikor húzza fel a nyílpuskáját?
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#3603
Oct 22 2010 01:29pm
pvp arena egyelore nem tunik annyira taktikusnak mint wowban, kb csak fasznyukoljak egymast.
Khaszas
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
8,282.00
#3604
Oct 22 2010 01:36pm
Szerintem a Monk naon brutál lett nekem felér 1 hammerdinnel :):)
Ha élek még akkor amikor kijön
akkor sztem wizard vagy itt már nem is kell majd mfrunokat tolni ? nem tom rég nem néztem a d3 oldalra
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#3605
Oct 22 2010 01:36pm
mostmár biztos vagyok benne, hogy egy female wizzard lesz az első karakterem...
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#3606
Oct 22 2010 01:40pm
female dh here bitches.
im gonna nuke yo all
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#3607
Oct 22 2010 01:42pm
Quote (Floodban @ 22 Oct 2010 21:40)
female dh here bitches.
im gonna nuke yo all
ú én erről a kasztról lemaradtam
de most megnéztem, tiszta király, énis female-t csinálok, és az lesz a neve, hogy xXSylvanasXx vagy szilvanasz_hun
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#3608
Oct 22 2010 01:42pm
Quote (bajcli @ 22 Oct 2010 21:42)
ú én erről a kasztról lemaradtam
de most megnéztem, tiszta király, énis female-t csinálok, és az lesz a neve, hogy xXSylvanasXx vagy szilvanasz_hun
olvass vissza, nekemis total sylvanas jott le rola : D
TheElderOfTheInternet
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold
:
46.00
#3609
Oct 22 2010 01:45pm
noobok vagytok
tok gany karakter
wd all the way
Floodban
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold
:
85,930.00
#3610
Oct 22 2010 01:45pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 22 Oct 2010 21:45)
noobok vagytok
tok gany karakter
wd all the way
u jelly
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
359
360
361
362
363
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact