d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev13593603613623634114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 22 2010 01:13pm
Quote (sylke @ 22 Oct 2010 21:12)
wd vs hunter :c


wizard a nado miatt vonz nagyon : D
de sztem megis inkabb dh lesz belole.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 22 2010 01:15pm
A videóban mikor húzza fel a nyílpuskáját? :D
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 22 2010 01:29pm
pvp arena egyelore nem tunik annyira taktikusnak mint wowban, kb csak fasznyukoljak egymast.
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Oct 22 2010 01:36pm
Szerintem a Monk naon brutál lett nekem felér 1 hammerdinnel :):)
Ha élek még akkor amikor kijön :D akkor sztem wizard vagy itt már nem is kell majd mfrunokat tolni ? nem tom rég nem néztem a d3 oldalra
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 22 2010 01:36pm
mostmár biztos vagyok benne, hogy egy female wizzard lesz az első karakterem...
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 22 2010 01:40pm
female dh here bitches.
im gonna nuke yo all
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 22 2010 01:42pm
Quote (Floodban @ 22 Oct 2010 21:40)
female dh here bitches.
im gonna nuke yo all


ú én erről a kasztról lemaradtam :D
de most megnéztem, tiszta király, énis female-t csinálok, és az lesz a neve, hogy xXSylvanasXx vagy szilvanasz_hun
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 22 2010 01:42pm
Quote (bajcli @ 22 Oct 2010 21:42)
ú én erről a kasztról lemaradtam :D
de most megnéztem, tiszta király, énis female-t csinálok, és az lesz a neve, hogy xXSylvanasXx vagy szilvanasz_hun


olvass vissza, nekemis total sylvanas jott le rola : D
Member
Posts: 842
Joined: Sep 27 2010
Gold: 46.00
Oct 22 2010 01:45pm
noobok vagytok
tok gany karakter
wd all the way
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 22 2010 01:45pm
Quote (TheElderOfTheInternet @ 22 Oct 2010 21:45)
noobok vagytok
tok gany karakter
wd all the way


u jelly
Go Back To Magyar Topic List
Prev13593603613623634114Next
Closed New Topic New Poll