d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev1353637383998Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 01:59am
Quote (Fej @ 4 Sep 2015 08:42)
es ezert azt kivanod, hogy a sajat nemzeted csapata kapjon ki

hat nem vagyok benne biztos, hogy az emlitett kopaszokkal osszehasonlitva nem te vagy a nagyobb korcs


Ettol fuggetlenul is ki fogunk kapni, mert egy nagy rakas szar ez a csapat, Zs kategorias vedelemmel es csatar nelkul.

Nem a nemzetemnek kivanom, hogy kikapjon, hanem ennek a nyomorult csapatnak. Bebizonyitsak, hogy a fociba olt milliardok nem ernek szart se.

A tegnapi ultra vonulas utan meg plane remenykedem, hogy sirni fog a sok majom turul.

De vedd oket pls, kopaszkodj egy kicsit te is. :)

This post was edited by Baleee on Sep 4 2015 02:00am
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 4 2015 02:07am
amúgy meg ki a faszt érdekel a saját nemzetem csapata

vagy akár a saját nemzetem... hát ezek képesek voltak újraválasztani a fideszt
még én éreztem magam szégyenben miattuk másnap mikor kimentem az utcára
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 02:10am
Quote (Senee @ 4 Sep 2015 10:07)
amúgy meg ki a faszt érdekel a saját nemzetem csapata

vagy akár a saját nemzetem... hát ezek képesek voltak újraválasztani a fideszt
még én éreztem magam szégyenben miattuk másnap mikor kimentem az utcára


Amugy meg vouch.
Ki a faszt erdekel, amikor meg Magyarorszagon a nemzeterzelmuseg azt jelenti, hogy utalj mindenkit, aki feher, vagy nem kopasz, vagy nem nyalja ki a turul segget. Nem szegyellem, hogy ennek a focicsapatnak nem orditok uvoltve, de inkabb a vesztet kivanom.

Plane, amikor vannak ertelmes sportok, es sportolok is az orszagban. Remelem ennek a szar sportnak a hypeja par generacio mulva kihal.
Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 4 2015 02:15am
Quote (Baleee @ Sep 4 2015 08:10am)
Amugy meg vouch.
Ki a faszt erdekel, amikor meg Magyarorszagon a nemzeterzelmuseg azt jelenti, hogy utalj mindenkit, aki feher, vagy nem kopasz, vagy nem nyalja ki a turul segget. Nem szegyellem, hogy ennek a focicsapatnak nem orditok uvoltve, de inkabb a vesztet kivanom.

Plane, amikor vannak ertelmes sportok, es sportolok is az orszagban. Remelem ennek a szar sportnak a hypeja par generacio mulva kihal.


itt vannak pl ezek a judos cutiekák :o)
na nekik szívesen drukkolok

Member
Posts: 34,742
Joined: May 17 2006
Gold: 706.77
Sep 4 2015 02:22am
Quote (Baleee @ 4 Sep 2015 09:10)
Amugy meg vouch.
Ki a faszt erdekel, amikor meg Magyarorszagon a nemzeterzelmuseg azt jelenti, hogy utalj mindenkit, aki feher, vagy nem kopasz, vagy nem nyalja ki a turul segget. Nem szegyellem, hogy ennek a focicsapatnak nem orditok uvoltve, de inkabb a vesztet kivanom.

Plane, amikor vannak ertelmes sportok, es sportolok is az orszagban. Remelem ennek a szar sportnak a hypeja par generacio mulva kihal.


Kimondta, hogy uvoltve ordits? :wacko: Gondolom sejted, hogy nem csak ez a ket szelsoseg van. Most masoljam be mit irtal? Szeretned, hogy kikapjon a magyar csapat, hogy te rohoghess a kopaszokon. Gratulalok.

Miutan leirom, hogy ez egy kisse furcsa, már en is egybol kopasz vagyok.

Par eve amugy meg nem te postoltad napi a szinten a zsido osszeeskuves elmeleteidet? Remlik valami ilyemi

Amugy mar masodszor kezdesz el nekem kopaszozni, nalam nagyobb pacifista ballibsi keves van, szoval lehet el kene gondolkozni, hogy a te keszulekedben van a hiba.

Member
Posts: 43,273
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 4 2015 02:28am
Quote (Fej @ Sep 4 2015 08:22am)
Kimondta, hogy uvoltve ordits? :wacko: Gondolom sejted, hogy nem csak ez a ket szelsoseg van. Most masoljam be mit irtal? Szeretned, hogy kikapjon a magyar csapat, hogy te rohoghess a kopaszokon. Gratulalok.

Miutan leirom, hogy ez egy kisse furcsa, már en is egybol kopasz vagyok.

Par eve amugy meg nem te postoltad napi a szinten a zsido osszeeskuves elmeleteidet? Remlik valami ilyemi

Amugy mar masodszor kezdesz el nekem kopaszozni, nalam nagyobb pacifista ballibsi keves van, szoval lehet el kene gondolkozni, hogy a te keszulekedben van a hiba.


de miért van benned nemzettudat?! mikor itt minden el van baszva (mert a drága nemzeted megoldotta)
azért mert szép volt a történelem meg hosszú?! és ezért küzdenél érte

egyszer élsz és kár lenne erre fordítanod az életed akár egy kis részét is, hogy egy valaha szép de mára már egy végletekig selejt szart védj
hagyd el időben a süllyedő hajót és küzdj inkább olyan dolgokért ami több részben múlik rajtad
mert itt belegebedhetsz itt akkor is lopni-fosztani és idiótán szavazgálni fognak meg hülyének maradni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 02:28am
Quote (Senee @ 4 Sep 2015 10:15)
itt vannak pl ezek a judos cutiekák :o)
na nekik szívesen drukkolok

http://194.33.69.87/image/article/main/.660x1200/88572.jpg


En meg nekik:



////



Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 4 2015 02:30am
Quote (Fej @ 4 Sep 2015 10:22)
Kimondta, hogy uvoltve ordits? :wacko: Gondolom sejted, hogy nem csak ez a ket szelsoseg van. Most masoljam be mit irtal? Szeretned, hogy kikapjon a magyar csapat, hogy te rohoghess a kopaszokon. Gratulalok.

Miutan leirom, hogy ez egy kisse furcsa, már en is egybol kopasz vagyok.

Par eve amugy meg nem te postoltad napi a szinten a zsido osszeeskuves elmeleteidet? Remlik valami ilyemi

Amugy mar masodszor kezdesz el nekem kopaszozni, nalam nagyobb pacifista ballibsi keves van, szoval lehet el kene gondolkozni, hogy a te keszulekedben van a hiba.


inb4 bazur postolja tolem azt a quotet.

Y, de, en. Kb 16-17 evesen?

Kinottem.



Quote
A rendőri egységek helyszínre érkezése után hamar helyre állt a rend a Deák téren, az élet pedig visszaállt a normál kerékvágásba. A magyar ultrák többsége felszívódott a közeli szórakozóhelyeken és kocsmákban és nem tudunk arról, hogy történt e később valamilyen újraegyesülés vagy kisebb oláh fogás. A téren szórakozó döbbent járókelők beszélgetéseiből elkapott szófoszlányok is rendkívül széles skálán mozogtak: a proletár felbüfögéstől (“még el se kezdődött a meccs és már balhéznak”) a jogos kérdéseken át (“a szurkolókkal itt keménykednek, a menekültekkel meg nem mernek csinálni semmit?”) az elismerő megnyilvánulásokig (“láttad hogy futottak a köcsög zsaruk?”) igencsak vegyes volt az utca emberének a véleménye. Le a kalappal a magyar szurkolók előtt, akik ilyen komoly létszámban összejöttek a meccs előestéjén és megmutatták, hogy ha kell, akkor továbbra is össze tudnak fogni egymással. Külön tisztelet a vidéki táboroknak, akik vették a fáradtságot és felutaztak a fővárosba, hogy ott lehessenek ezen az emlékezetes eseményen, amiről még bizonyára sokáig fogunk beszélni. Bánhatja, aki végül nem jött el vagy lemaradt a mókáról – ritkán látni mostanában fejvesztve menekülő magyar rendőrt.  Pénteken reggel már biztosan érkeznek román szurkolók a fővárosba, így érdemes lesz korán kelnie a magyar szurkolóknak. A mérkőzés előtt 17 órától gyülekeznek a szurkolók a Planetáriumnál felállított óriáskivetítőnél, ahol koncertek lesznek a meccs kezdetéig. Mozgalmas nap várható és remélhetőleg a magyar huligánmozgalom legalább ugyanilyen elszántsággal küzd majd a nap folyamán, mint tette azt tegnap este.


This post was edited by Baleee on Sep 4 2015 02:42am
Member
Posts: 34,742
Joined: May 17 2006
Gold: 706.77
Sep 4 2015 02:31am
Quote (Senee @ 4 Sep 2015 09:28)
de miért van benned nemzettudat?! mikor itt minden el van baszva (mert a drága nemzeted megoldotta)
azért mert szép volt a történelem meg hosszú?! és ezért küzdenél érte

egyszer élsz és kár lenne erre fordítanod az életed akár egy kis részét is, hogy egy valaha szép de mára már egy végletekig selejt szart védj
hagyd el időben a süllyedő hajót és küzdj inkább olyan dolgokért ami több részben múlik rajtad
mert itt belegebedhetsz itt akkor is lopni-fosztani és idiótán szavazgálni fognak meg hülyének maradni


please stop
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 4 2015 02:32am
Quote (Senee @ Sep 4 2015 09:28am)
de miért van benned nemzettudat?! mikor itt minden el van baszva (mert a drága nemzeted megoldotta)
azért mert szép volt a történelem meg hosszú?! és ezért küzdenél érte

egyszer élsz és kár lenne erre fordítanod az életed akár egy kis részét is, hogy egy valaha szép de mára már egy végletekig selejt szart védj
hagyd el időben a süllyedő hajót és küzdj inkább olyan dolgokért ami több részben múlik rajtad
mert itt belegebedhetsz itt akkor is lopni-fosztani és idiótán szavazgálni fognak meg hülyének maradni


:zzz:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353637383998Next
Add Reply New Topic New Poll