Quote (fahrii @ Jan 22 2015 10:21pm)
és ez a natália jó csaj?
Amúgy kurvajól hangzik ez leírva, meg irl is mondják a srácok. De higgyétek el a lányok kerülnek kb... esküszöm minden alakalommal ezt érzem. Mindig távolságtartóak, vegyünk egy példát... konditeremben a futópadon. Minden reggel elsőnek érek be a terembe és kezdem az 1 óra aerobot, utána lassan jönnek a csajok és MINDEN... KIBASZOTT... ALKALOMMAL... tőlem a legtávolabb eső gépnél kezdenek, legutoljára jönnek be mellém, és ez 1 példa. De ottvan a busz is, ha járok haza mellém sosem ül be egy se, inkább állnak mellettem a folyosón és nézik hogy van egy hely mellettem de basznak leülni.
gondolom félnek tőled, mert nem gondolják magukat elég jónak, a legszebb lányokhoz is ritkán mennek oda