Quote (Fej @ Oct 13 2014 10:27am)
mesh helyeben nem csodalkoznek, ha ricsi egyszer valamikor ejjel megjelenne nala az ajtoban, egy hordo vazelinnel, egy asoval es egy zsak folddel
szavazni nem voltam, mert nincs meg a lakcim kartyam, de mind1 is, 67%-al nyert akire szavaztam volna
rohogok
Quote (Baleee @ Oct 13 2014 05:51am)
Nyertem. Elegge freewin modon. Igazabol olyan a kepviseloteatulet, ami miatt mindenkeppen megprobalom, mert akar meg lehet eredmenye is. Ha mar a polgarmeater egy szar.
Szebb jovot testverem
Gondolj seneere is mikor lenyulod a milliardokat etc