Quote (Cpt_Ghost @ Oct 9 2014 05:09pm)
tok jo, hogy kijelolod, hogy melyik a nulladik post, csak pont, hogy te kezdted el a zenés topicban is, mint sok helyen máshol, a care topicban tenyleg en kezdtem, de arra meg mondhatom azt, amit mindig nyomatsz, hogy ki szollt hozzad egyebkent, mert en szellemmesternek irtam amit irtam :~)
sírok rajtad ember xDDD
ha hozzászólok egy topicban, akkor levente szerint én kezdtem a flamelést xDDD
omg de naaaagyon sötééét

srsly...
"a föld gömbülyű és a nap körül kering, ez tény"
"akkor sem igaz, mert tuskesvanek mondja, a föld tehát lapos és a nap kering körülötte"
"de..."
"mondom lapos, nyomorek, anyad etc."
Quote (Genthor @ Oct 9 2014 05:03pm)
Ahhoz képest, hogy (állítólag) komolyan gondolod, továbbra is gürgünek hívod. Komolytalan vagy.
komolyan gondoltam és meg is beszéltük, csak a szokás nagy úr, azért írtam úgy a nevét
én tartom magam a megállapodáshoz
This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 10:16am