Quote (Cpt_Ghost @ Aug 19 2014 06:27pm)
attól még, hogy visszavágsz még flame marad.
én a helyedben csendben maradnék mr multi

igen ezt is reportolni kell
sőt az egész hunsub egy spam report
majd ha ráérek el is kezdem egyesével reportolni az összes postot
This post was edited by TuskesVanek on Aug 19 2014 11:29am