Quote (sylke @ 2 Jun 2012 18:04)
1000 dps-es fegyokat nem lehet már eladni 50k fölött lol
tudom de egy 53as karival baszhatják az 1000dpses fegyokat mikor annak 60 a lvl reqje. ezert irtam hogy a saját szintjen ugyanilyen statokkal 60kfölött áruljak ezeket
ja és 58kert ment el a fegyo.
meg a multkori cucc is amire azt mondtátok hogy nem jo semmire az is elment 20kert.
/amúgy kurvára felbasz hogy ugye nincs olyan sok goldom ezért a saját fegyverem is eladom, ezért nincs a kezembe semmi. de meg kell várnom azt a kurva 2napot hogy újra kivehessem. most miért nem tudták úgy megcsinálni hogy ha nincs lóvém vagy kevés van akkor a saját weaponomat minden este be tudom rakn ahba és ha kell ki is tudom venni. a wowban az ah ezért (is) volt sokkal jobb.
This post was edited by kusziyoker on Jun 2 2012 11:33am