d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1353637383964Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 08:17am
Quote (beni @ Nov 14 2011 02:17pm)
legalább ne hazudnál : (


itt aki hazudik az te vagy, DE MONDD MAR MEG MOST MIERT NEM TALALKOZUNK, PELDAUL: MA?
ERRE A D J A L M A R E G Y V A L A S Z T
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Nov 14 2011 08:18am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:14)
hat addig elnetek...


X'D

Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:15)
mert nem volt megbeszelve a vegen semmi, de miert a multban vergodsz?
most hivlak talalkozolra, miert nem jossz?


Mert ez nem egy meleg társkereső fórum.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:18am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 03:17pm)
itt aki hazudik az te vagy, DE MONDD MAR MEG MOST MIERT NEM TALALKOZUNK, PELDAUL: MA?
ERRE A D J A L  M A R    E G Y    V A L A S Z T


múltkor lefixáltunk egy talit és gyáva voltál eljönni

most minek hagynám, hogy újra felültess?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 08:18am
Quote (Psyclon @ Nov 14 2011 02:18pm)
X'D



Mert ez nem egy meleg társkereső fórum.


sírok :'DDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:19am
Quote (Psyclon @ Nov 14 2011 03:18pm)

Mert ez nem egy meleg társkereső fórum.


:lol:
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 08:22am
Quote (beni @ Nov 14 2011 02:18pm)
múltkor lefixáltunk egy talit és gyáva voltál eljönni

most minek hagynám, hogy újra felültess?


na jolvan, ez felesleges ido pocsekolas, itt csak a netkarate megy,
nem is erdemes pocsekolni az idom, aki elobe baszott engem fel, az tapasztalta mar,
hogy milyen, ha megsertenek.
Maradok inkabb az RL nel ott legalabb az ember tenylegesen cselekedhett, nem ugy mint itt hogy
par csipszar kb, elbujva videkrol kemenykedik....
bb.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 14 2011 08:22am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 03:22pm)
na jolvan, ez felesleges ido pocsekolas, itt csak a netkarate megy,
nem is erdemes pocsekolni az idom, aki elobe baszott engem fel, az tapasztalta mar,
hogy milyen, ha megsertenek.
Maradok inkabb az RL nel ott legalabb az ember tenylegesen cselekedhett, nem ugy mint itt hogy
par csipszar kb, elbujva videkrol kemenykedik....
bb.


fuss te gyáva
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 14 2011 08:25am
Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 15:22)
na jolvan, ez felesleges ido pocsekolas, itt csak a netkarate megy,
nem is erdemes pocsekolni az idom, aki elobe baszott engem fel, az tapasztalta mar,
hogy milyen, ha megsertenek.
Maradok inkabb az RL nel ott legalabb az ember tenylegesen cselekedhett, nem ugy mint itt hogy
par csipszar kb, elbujva videkrol kemenykedik....
bb.


Are you gonna finish me ?
Or are you just kiddin me ?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 14 2011 08:27am
Quote (Kajnista @ Nov 14 2011 02:22pm)
na jolvan, ez felesleges ido pocsekolas, itt csak a netkarate megy,
nem is erdemes pocsekolni az idom, aki elobe baszott engem fel, az tapasztalta mar,
hogy milyen, ha megsertenek.
Maradok inkabb az RL nel ott legalabb az ember tenylegesen cselekedhett, nem ugy mint itt hogy
par csipszar kb, elbujva videkrol kemenykedik....
bb.


miért mondod h nekünk nincs életünk? nekem a jsp az életem része
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Nov 14 2011 08:29am
Quote (AngryBug @ 14 Nov 2011 15:27)
miért mondod h nekünk nincs életünk? nekem a jsp az életem része


nekem meg a jsp az életem
ja meg a wow

This post was edited by dihep on Nov 14 2011 08:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353637383964Next
Closed New Topic New Poll