Quote (beni @ Nov 14 2011 02:18pm)
múltkor lefixáltunk egy talit és gyáva voltál eljönni
most minek hagynám, hogy újra felültess?
na jolvan, ez felesleges ido pocsekolas, itt csak a netkarate megy,
nem is erdemes pocsekolni az idom, aki elobe baszott engem fel, az tapasztalta mar,
hogy milyen, ha megsertenek.
Maradok inkabb az RL nel ott legalabb az ember tenylegesen cselekedhett, nem ugy mint itt hogy
par csipszar kb, elbujva videkrol kemenykedik....
bb.