d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton > Subkirándulás
Prev1353637383945Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 09:44am
Quote (beni @ Jun 10 2011 04:42pm)
ezt a viccet én is el akartam sütni, csak úgy éreztem mára már eleget feszítettem a húrt : )


ma röhögtem a saját viccemen, mert telejsen spontán volt és még én se számítottam rá
Következő volt a szitu:
Dolgozunk fidesz kampányirodában, kérdezi munkatárs: Hogy hívják a csókát akinek kampányolunk? mondom áron,-jó, de milyen áron? Erre, mintegy a társalgás első felét feledve csak a jutott el az agyamig, hogy miylen áron? mondom bármi áron. Aztán elkezdtem röhögni, hogy mennyire idióta vagyok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 10 2011 09:46am
Quote (anyd @ Jun 10 2011 05:38pm)
gyerekek, ez nem az a topic


this amúgy
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2011 09:48am
Quote (Vismajor @ Jun 10 2011 04:44pm)
ma röhögtem a saját viccemen, mert telejsen spontán volt és még én se számítottam rá
Következő volt a szitu:
Dolgozunk fidesz kampányirodában, kérdezi munkatárs: Hogy hívják a csókát akinek kampányolunk? mondom áron,-jó, de milyen áron? Erre, mintegy a társalgás első felét feledve csak a jutott el az agyamig, hogy miylen áron? mondom bármi áron. Aztán elkezdtem röhögni, hogy mennyire idióta vagyok


most én is nevettem

lefekszem aludni
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 10:22am
Quote (TouchCow @ Jun 10 2011 04:02pm)
Akkor találj egy olyan nőt, ami megbízik benned és tudja, hogy tudsz vigyázni magadra.

én most beszéltem az asszonnyal, nekünk ennyi volt:
http://img03.imgland.net/u8QWrKGAuO.png


nah, csak a te kedvedért :D:



crY: mit szólnál ahhoz, hogyha júliusban lemennék jspsekkel balatonra két napra?
cukor: de nem többre ugye? :(
crY: Nem nem hiszem, nocash
cukor: jó...
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2011 10:26am
Quote (Vismajor @ Jun 10 2011 05:22pm)
nah, csak a te kedvedért :D:



crY: mit szólnál ahhoz, hogyha júliusban lemennék jspsekkel balatonra két napra?
cukor: de nem többre ugye? :(
crY: Nem nem hiszem, nocash
cukor: jó...


Papucs vagy :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 10 2011 10:26am
Quote (anyd @ Jun 10 2011 05:26pm)
Papucs vagy :D


Amúgy már rájöttem, hogy az vagyok, meg arra is, h ez nem zavar
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2011 12:05pm
Quote (beni @ 10 Jun 2011 16:21)
vak csajjal randizik


biztos minden hónapban elsüti a poént, hogy "mostanában nem nagyon foglak sokat látni"


ne már beni baszki most keltem fel
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 10 2011 02:39pm
Quote (beni @ Jun 10 2011 03:21pm)
vak csajjal randizik


biztos minden hónapban elsüti a poént, hogy "mostanában nem nagyon foglak sokat látni"


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ez nagyon ütött :D

de várom már ^^ tacsi te mindenképp gyere
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 10 2011 02:41pm
Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 1 ismeretlen): anyd, zsansaccount, kuzdithom, AngryBug

veletek is piálnék már 1x :D
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 10 2011 02:42pm
Quote (Vismajor @ 10 Jun 2011 18:26)
Amúgy már rájöttem, hogy az vagyok, meg arra is, h ez nem zavar


persze, a papucsság egyik alappillére, h téged nem zavar. vége a pua éveknek :c

/ kezdheted oktatni :D megvan a nyári meló..

This post was edited by zsansaccount on Jun 10 2011 02:43pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353637383945Next
Add Reply New Topic New Poll