d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev13536373839129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2011 01:48pm
Quote (Saenchai @ 19 May 2011 00:47)
http://hu.wikipedia.org/wiki/Fenciklidin

PCP
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/34pz0wo.gif


hallod,mondd meg melyik kórházban vagy,mindjárt ott vagyok kocsival,azt akkor adsz nekem is 1 slukkot az infúzióból


:DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:48pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 20:47)
http://hu.wikipedia.org/wiki/Fenciklidin

PCP
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/34pz0wo.gif


hallod,mondd meg melyik kórházban vagy,mindjárt ott vagyok kocsival,azt akkor adsz nekem is 1 slukkot az infúzióból


most ezt elképzeltem.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:48pm
Quote (EdwardElric @ 18 May 2011 21:45)
Phenciclidin-chlor ez van irva a gyogyszeres kezelés alatt áll résznél a kór lapomon ...


do you mean angyalpor?

Quote (jarabekg @ 18 May 2011 21:46)
kéne orvos subra

rendes orvos, nem olyan mint zsan


kabbe. én miért nem vagyok jó?
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 18 2011 01:49pm
Quote (CyberPunk666 @ 18 May 2011 20:43)
mert megdugta és ilyen dugás utáni depressziója van.


magyarul elbaszta. én az első után visszamentem inni a házibuliba. "mindenki másképp csinálja"
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 01:49pm
Quote (Saenchai @ May 18 2011 08:47pm)
http://hu.wikipedia.org/wiki/Fenciklidin

PCP
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/34pz0wo.gif


hallod,mondd meg melyik kórházban vagy,mindjárt ott vagyok kocsival,azt akkor adsz nekem is 1 slukkot az infúzióból


we must chill de fuck out
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 01:50pm
Quote (zsansaccount @ May 18 2011 08:48pm)
do you mean angyalpor?



kabbe. én miért nem vagyok jó?


bölcsész vagy nem orvos, az ilyenek combcsontjából meg ptdk szobrot farag
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:51pm
Quote (jarabekg @ 18 May 2011 21:50)
bölcsész vagy nem orvos, az ilyenek combcsontjából meg ptdk szobrot farag


lol, de ő kiéből nem...
Member
Posts: 452
Joined: May 30 2010
Gold: 0.00
May 18 2011 01:52pm
Quote (Saenchai @ May 18 2011 09:47pm)
http://hu.wikipedia.org/wiki/Fenciklidin

PCP
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/34pz0wo.gif


hallod,mondd meg melyik kórházban vagy,mindjárt ott vagyok kocsival,azt akkor adsz nekem is 1 slukkot az infúzióból


andrás says (21:48)
phenicilidin chlor az a PCP aka angyalpor nem?
jaja
Zoltán Nógrádi says (21:48)
igen
fenciklidin
vagy más néven
fenciklohexilpiperidin
Zoltán Nógrádi says (21:49)
miért, VAN?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 01:52pm
Quote (CyberPunk666 @ May 18 2011 08:51pm)
lol, de ő kiéből nem...


bme gépészkar (mivel ő is oda jár)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 18 2011 01:52pm
dave :'DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13536373839129Next
Closed New Topic New Poll