Quote (josheide @ 30 Jun 2010 22:08)
Holnap indul a Eurotrip: Ausztria, Olaszország, Franciaország, Belgium, Hollandia, Németország, Csehország, Szlovákia...
Úh, ez faszályos lehet, mi is terveztünk ilyet barátommal vonattal nyárra, mivel jogsink nincsen...

Helyette lett 2 hét Spanyolország, mi is holnap indulunk. gl hf!