d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1353637383965Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 30 2010 04:12pm
Quote (sylKE @ May 30 2010 11:09pm)
wut


Egyébként ez a sig tényleg igen mutatós, miért nem neveztél vele? :)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2010 04:13pm
Quote (Fezmin @ May 30 2010 10:12pm)
Egyébként ez a sig tényleg igen mutatós, miért nem neveztél vele? :)


mert akkor biztos hogy én nyertem volna!
amugy nemtom :c
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2010 04:13pm
Quote (sylKE @ 31 May 2010 00:13)
mert akkor biztos hogy én nyertem volna!
amugy nemtom :c


tényleg tsinos amúgy.
Viktor csinálta?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2010 04:15pm
Quote (bajcli @ May 30 2010 10:13pm)
tényleg tsinos amúgy.
Viktor csinálta?


jah, pedig elöször Olit kértem meg ( :angry: ), aztán nem is mondtam Haxornak h csináljon és mégis csinált :O
álat ez a gyerek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 30 2010 04:15pm
Quote (sylKE @ 31 May 2010 00:15)
jah, pedig elöször Olit kértem meg ( :angry: ), aztán nem is mondtam Haxornak h csináljon és mégis csinált :O
álat ez a gyerek


HAKSZOR TE EGY SZABÁJOS ÁLAT VAGY
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 30 2010 04:16pm
Quote (sylKE @ May 30 2010 11:15pm)
jah, pedig elöször Olit kértem meg ( :angry: ), aztán nem is mondtam Haxornak h csináljon és mégis csinált :O
álat ez a gyerek


Csak nincs élete
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
May 30 2010 07:53pm
[x] _predi

Az övé a legeredetibb ez nem kérdés!

Ha lehetne még egyet szavaznom akkor krizára tenném ^^
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
May 30 2010 09:03pm
ReDEyeS és Opsilo között vaciláltam... de végülis [x] régi kedvenc: ReDEyeS
Member
Posts: 17,002
Joined: Apr 10 2007
Gold: 3.66
May 30 2010 10:57pm
[X] ElCapitano
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 30 2010 11:30pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 31 May 2010 04:03)
ReDEyeS és Opsilo között vaciláltam... de végülis [x] régi kedvenc: ReDEyeS


:wub: :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1353637383965Next
Add Reply New Topic New Poll